Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a teendo ebben az esetben?

Mi a teendo ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Lanyom 27eves , unokam 10 eves. Lanyom allandoan azt mondja le akar lepni es itt hagyni mindent. Megteheti ezt minden kovetkezmeny nelkul?

Felnevelnem a kislany nem az a baj.



2020. szept. 12. 12:47
 31/97 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, mi a probléma a biorobotod szült helyetted egy gyereket neked. Most már csak a tiéd lesz. Mi a bajod? Tele van ellentmondással, amit ideírtál. Kar, hogy nem kamu. A lányod se véletlenül idegroncs. Gondold át, hogy mit akarsz, és hogy tudnál a legjobban SEGÍTENI. Nem önzésből, hanem másokért.
2020. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
95%

Szerettem volna neki regen egy kistesot de en nem eshettem mar teherbe. Nagyon megorultem mikor elmondta hogy terhes.


anyám is nagyon szeretett volna mellém egy kistesót. sajnos ő sem eshetett teherbe. nagyon megörült viszont, hogy én igen. szét is marta a kapcsolatunkat.

és ezt azóta sem tudom neki megbocsátani.

2020. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
96%
A helyébe én is lelépnék. Egy 17 éves gyerekre ráerőszakoltál egy helyzetet és kb nem is élt de pottyantott egy gyereket. Úgy hogy ő maga is egy gyerek volt. Jól elb@szt@d.
2020. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem, miért szokták egy-egy furább vagy ritkán előforduló élethelyzetre egyből kiírni, hogy nem igaz.

Kérdező, jó nagy butaságot csináltál, mikor lebeszélted az abortuszról. Tizenhét évesen még élnie kellett volna, befejezni az iskoláit. Tényleg, be tudta fejezni, illetve legalább egy érettségije és egy szakmája van? Meg tud élni valamiből? Van munkája?

Mindenképpen intézzétek el, hogy lemondjon a gyámságról, és nálad legyen elhelyezve a kislány. De azt fogadd meg, hogyha majd ő lesz tizenhét éves, és véletlen teherbe esik, őt elengeded abortuszra.

Minden jót kívánok nektek ebben a nehéz helyzetben.

2020. szept. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
68%

én írtam, hogy kamu. és tudod, miért? mert azok után ahogy a lányával elbánt, meg írja, hogy ő akarta az unokát, meg megbánta a döntését, meg gondoskodna az unokáról (meg nem is), ezt írta a lányáról:


"En nem!!! Lelketlen kis ......!!!"


hogy is van ez? ezt én már nem tudtam összetenni. valahogy egy nem 100-as élőlény képe bontakozik ki előttem. reméltem, hogy kamu. Ha nem, akkor nagy bajok vannak a kérdező agyában, és sürgősen terápiára szorul. Nem tudom, kinél lenne jobb helyen az a szegény kisgyerek.

2020. szept. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
61%

Így értem már. Akkor valószínűleg én nem tudtam összerakni ezt így a fejemben.

Meg azt nem tudom átlátni,hogy mi értelme lenne egy ilyen kérdést csak úgy légbőlkapottan feltenni?

Egy ideje feljárok már az oldalra, és a családi kapcsolatokban nem is nagyon szoktam hozzászólni, mert az elég nehéz témakör. Sok összetevője van, amit az ember nem láthat át, vagy nem jól értelmezi. Általában le is pontoznak majdnem mindig, ha itt írok valamit. Lehet, hogy nem jól vagyok szocializálva.:)

Most is csak azért szóltam hozzá, mert valahogy úgy éreztem, nagyon nekiesnek a kérdezőnek, akinek enélkül is lehet elég baja egy régen meghozott rossz döntés miatt. De ki nem hibázik?

2020. szept. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 A kérdező kommentje:
O szulte, kotelessege gondoskodni rola!!! Azt hittem majd lesznek benne anyai osztonok ha megtartja. En szeretem az unokam de nem erzem hogy egyedul tudom nevelni. O meg igy itt hagyott, mondvan en akartam hogy o szuljon! Semmi jo erzes nincs benne.
2020. szept. 24. 08:17
 38/97 anonim ***** válasza:
77%
Gyenge kamukérdés, ne etessétek a trollt.
2020. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben elgondolkodnék, hogy mit rontottam el, ha a lányodat 17 évesen teherbe ejtették.
2020. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az apukát miért nem ekézed? Neki nem lenne kötelessége gondoskodni a kislányról? Neki csak a lányod felcsinálása jutott?
2020. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!