Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a teendo ebben az esetben?

Mi a teendo ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Lanyom 27eves , unokam 10 eves. Lanyom allandoan azt mondja le akar lepni es itt hagyni mindent. Megteheti ezt minden kovetkezmeny nelkul?

Felnevelnem a kislany nem az a baj.



2020. szept. 12. 12:47
 51/97 A kérdező kommentje:

En nem mondom en nem vagyok hibas de a lanyom is az! Lelketlennel tartom amiert igy

itt hagyott!

2020. szept. 27. 18:06
 52/97 anonim ***** válasza:
89%
nem, kérdező..pusztán visszanyalt a fagyi. szokott ez így történni
2020. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 A kérdező kommentje:
Jo gondolkodas...
2020. szept. 27. 20:11
 54/97 A kérdező kommentje:
Megtudtam hol tartozkodik a lanyom! Ha oda megyek es rendort hivok lesz valami eredmenye????
2020. szept. 28. 07:36
 55/97 anonim ***** válasza:
100%
Te abnormális vagy, kezeltesd magad sürgősen!!!
2020. szept. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
100%
Es a rendor mit csinál?
2020. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 A kérdező kommentje:

miert mert a lanyom azt akarom jojjon haza??? Egyedul nekem nem megy a gyerekkel!! Kell segitseg!! Ezert vagyok nem

normalis?????

2020. szept. 28. 09:52
 58/97 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a f.sznak eroltetted????
2020. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
100%

"Megtudtam hol tartozkodik a lanyom! Ha oda megyek es rendort hivok lesz valami eredmenye????"

Őszintén érdekelne, mi járt a fejedben ezen sorok kiírása közben, kérdező. Milyen eredményre gondolsz? Hogy a rendőr majd kijön, kicibálja a lányodat, berángatja az autóba, elrabolja és hazaviszi neked??

2020. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
95%

Jó, akkor mivel a holdról jöttél, elmagyarázom, hogy iyen nincs. Te csak szeretnéd, hogy a karhatalom arra kényszerítse a felnőtt lányodat, hogy veled éljen, de neki joga van elmenni. A gyerekről joga van hivatalosan lemondani is, anélkül, hogy börtönbe kerülne.

Erkölcsileg (nem jogilag) minimum annyira felelős vagy a gyerekért,mint a lányod, egyrészt, mert a felmenője vagy a gyereknek, de másrészt, mert magadnak akartál még egy gyereket, (akit biológiailag ténylegesen a te gondozásod alatt álló kiskorú személy szült meg a te nyomásod hatására), de most már ugye mégse kell a szegény kisgyerek senkinek.:(

Szívből sajnálom a kisgyereket, és elmondom neked, hogy a történetben te vagy a hunyó. Tudom, nehéz belátni, mert vélhetően valamilyen mentális problémával küzdesz, ezért mondom teljesen komolyan, hogy fordulj pszichiáterhez.

Jó megoldás ez esetben nincsen. Mivel te vélhetőleg a mentális problémáid ellenére még mindig jobban tudsz gondoskodni anyagilag a gyerekről, talán te lehetnél a hivatalos gyámja, de ezt szakembereknek kell eldönteniük.

Borzasztó ez a helyzet, és a helyedben sürgősen a családsegítőhöz fordulnék, ott majd megmondják mit lehet tenni. Magadra nézve pedig tényleg kezdj bele egy terápiába egy klinikai pszichológussal vagy pszichiáterrel.

2020. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!