Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a teendo ebben az esetben?

Mi a teendo ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Lanyom 27eves , unokam 10 eves. Lanyom allandoan azt mondja le akar lepni es itt hagyni mindent. Megteheti ezt minden kovetkezmeny nelkul?

Felnevelnem a kislany nem az a baj.



2020. szept. 12. 12:47
 61/97 anonim ***** válasza:
93%
#60-as, bravo, jól összefoglaltad
2020. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 A kérdező kommentje:

#60-as te normalis vagy????

En csak nem akarom hogy az unokam anya nelkul noljon fel ha mar az apja sem foglalkozik vele!! Plusz igen is kene nekem segitseg mert gondok vannak az egeszsegi allapotommal !! 50 eves vagyok!!! Igen is o szulte tessek rola gondoskodni ahogy anyanak illik!!!! Ugyvedhez fogok fordulni!!!! Nem hagyom ezt

2020. szept. 30. 08:05
 63/97 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhinni hogy nem lehet jogi uton elerni hogy igen is foglalkozzon a gyerekekkel!!!! Ilyen a vilagon nincs!!!
2020. szept. 30. 08:10
 64/97 anonim ***** válasza:
100%
A #60-as összefoglalta rendesen. Az hogy te tényleg mentális beteg vagy más kérdés. Az ügyvéd max lehúz pénzzel. Vagy mit vársz? Hogy ügyvédileg felszólítsa a lányod hogy nevelje a gyereket?! Lemond róla és onnantól gyámhatósági ügy. Ha sem az apja sem az anyja nem vállalja és lemondó nyilatkozatot tesz úgy jöhetsz te a képbe. Ha te sem vállalod akkor nevelőotthon és vagy nevelőszülő. Nem értem miért vagy felháborodva.
2020. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
100%
Baszki kezeltesd magad sürgősen. NEM LEHET JOGI ÚTON kötelezni senkit hogy neveljen gyereket. Dolgozd fel szépen. 😒
2020. szept. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
95%

kérdező, szokták mondani, hogy a lovat le lehet vezetni a folyóhoz, de arra nem lehet kényszeríteni, hogy igyék is.

ha sokat ugrálsz, a kislányt elviszi a gyámügy és kihelyezik nevelőszülőkhöz. utána aztán futkoshatsz ügyvédhez. és lehet, hogy jobb helyen lesz az unokád, mint az erőszakos öreganyja és a nemtörődöm anyja mellett

2020. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
89%

#63

Nem lehet senkit sem jogi úton kötelezni arra, hogy foglalkozzon a saját gyerekével!!

2020. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
94%

"Felnevelnem a kislany nem az a baj" ezt volt az utolso mondatod amikor kiirtad a kerdesed te nagyon i.diota

Most akkor mirol van szo? :)

2020. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 A kérdező kommentje:
Igy van !!! Ha nem lenne egeszsegugyi problemam! Igy nehez! Meg azert csak van anyja is!!! Tegnap sikerult telefonon elerni! Allitolag dolgozik es majd kuldene penzt, nagylelkuen felajanlotta a hetvegi latogatast de egyebet nem! Nem fer a fejembe hogy ezt igy akarja letudni!!!! Ez nem igy mukodik akarki akarmit mond nekem!
2020. okt. 1. 08:06
 70/97 anonim ***** válasza:
94%
sz*r ügy, belátom. de végre be kéne látnod, hogy most nem te győztél, és nem te irányítod a dolgokat, ahogyan eddig is tetted. és gondolkodj el azon, hogy a lányod miért nem akar veled élni.
2020. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!