Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan kiabál velem apám?

Jogosan kiabál velem apám?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és most nyáron szereztem meg az A1 jogsit. Apámnak van egy autószerelő műhelye 2alkalmazottal. Tegnap megkértem az egyik szerelőt hogy mossa le a motoromról a bogarakat és azt válaszolta, hogy "mondd apádnak!" Apa is pont a közelben volt és hallotta az egészet. Ezután kiabált velem, hogy az enyém a motor és én kell rendbe tartsam, ne másokat ugráltassak. Én komolyan szépen beszéltem udvariasan kértem meg a szerelőt, nem úgy hogy hé most már le a motoromat! Lehet igaza van apának, de ti úgy látjátok hogy ezt így kiabálva kell közölni?

2020. szept. 17. 10:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
94%
20: Szerintem nem a fizetésére gondolt, hanem hogy ennyi az óradíj a szervizekben, amit fizetnek az ügyfelek. Nem az alkalmazott kap ennyit.
2020. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
11%
Szerviz óradíjnak meg nagyon kevés, mert nagyon sok pénz fenntartani egy műhelyt. Legalább elkérik a 10.000Ft/óra díjat. Maxx egy pirinyó faluban ennyi a világ végén egy lepukkant műhelyben.
2020. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
87%
22: Nem kevés. Egy kis magánszerviz nem ugyanolyan díjon dolgozik, mint egy nagyobb márkaszerviz. Meg egyébként is csak példának írta, nem ez a konkrét árjegyzék :D
2020. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
89%

Jól tette apád.

Ha nekem mondtad volna, biztos nem így válaszolok...

Megkérdeztem volna, hogy vak vagy, vagy pedig mozgássérült b...meg

2020. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
A hetes miért lett lepontozva, ha a nyolcas nem?
2020. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
95%

Azért annak oka lehet, hogy a szerelő így válaszolt... Gondolom eddig is ilyen "nagyon udvariasan" beszélt a gyerek velük.


Ha már ennyire félted, akkor kérdezd meg, hogy kell csinálni, nem azt kell mondani, hogy csinálja meg más, mert kis elkényeztett takony vagy. :D

2020. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
29%
A kiabálás sosem jogos.
2020. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
13%
Szaros bunkó disznókkal vagy körülvéve kérdező, az alkalmazott se semmi, de a legnagyobb paraszt itt az apád. Neked jogod van megkérni bárkit bármire, az a valaki pedig dönthet úgy, hogy elfogadja a kérést vagy pedig nem. Apád meg ne üvöltözzön, nem b.sszák, nem is dőlt a fejére a műhely.
2020. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
91%

A szerelő érthetően akadt ki, ha a család gyerekei ugráltatják.

Apádnak nem kellett volna kiabálni.

Egyébként miért nem magad mostad le?

2020. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
94%
Jogos volt igen, ideje megtanulnod, hogy attól még, hogy beosztottjai vannak apádnak, nekik megvan a maguk szakmája és nem a te csicskáid. Szégyellheted magad.
2020. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!