Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más nőket is ennyire zavarna...

Más nőket is ennyire zavarna ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés

Kisvárosban lakom párommal.Neki van egy 31 éves lánya aki Budapest kellős közepén lakik párjával.Rettenetesen össze vesztünk mert párom asztalos,és megbeszélte a lányával hogy előszoba bútort csinál neki.Természetesen ott Budapesten rakja össze a lakásban.Meg ha már ott van még segít ezt-azt,tehát elmegy vele egy nap.Na most itt van ez a Covid vírus.Azt tudni kell hogy én már 46 éves elmúltam,asztmás vagyok és szívbillentyű problémám is van.Ezért rám nézve nagyon veszélyes a vírus.Itthon nagyon vigyázunk,én home officban tudok dolgozni,párom pedig szintén itthon készíti a munkáit.Ha megyünk valahova maszkban tesszük és rengeteg kézfertőtlenítés.Na most ha felmegy Budapestre a lányához,hát amit hallani,szinte biztos hogy összeszedi a vírust.De ő hajthatatlan,segíteni akar a lányának hogy szép bútora legyen.

Meg azt is mondja úgysem lehet hogy hónapokig ne találkozzon vele.

Ti mit tennétek helyében,elmennétek vagy sem?


2020. szept. 17. 16:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
93%

Tégen ne is érdekeljen.

De a párodat igen, érdekli a lánya.

Előtted mit beszéljenek meg? Ha azt teszik, akkor hallgathatják a logikátlan sipítozásod, érverésed.

Párodnak a gyermeke természetesen mindig fontos lesz. Kapaszkodj meg! Fontosabb is lesz mint te!

Ha nem tetszik, beadod a válópert, s keresel egy gyermektelen fickót.

2020. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm 41-es,talán jobban is járnék.A párom meg lehetne egyedül,nem hinném hogy bármely nőnek tetszene ha mindig feje felett beszélnek meg mindent és nem egyenrangú társ.A kedves lánya páromnak meg boldog lesz remélem hogy a "szeretett" apukája majd öregségére egyedül marad.
2020. szept. 17. 20:43
 43/64 anonim ***** válasza:
96%
Úristen de egy rosszindulatú banya vagy, tudod ki érdemli még meg, hogy magányos legyen? Hát te.
2020. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
94%
Tudod, kérdező, van olyan párkapcsolat, aminél jobb egyedül maradni. Úgyhogy könnyen lehet, hogy valóban örülne ennek a lány.
2020. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
93%

Nyilvan a gyerekemnek segitenek es nem a parom picsogasat hallgatnam!

Mindenki veszelyeztett, nem tudni kinel mit hoz elo ez a sz@ar, csak vki el tovabb es remenykedik valaki mrg felelmeben teljesen kifordul nagabol

2020. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom..


2 kisgyermekem van,várandós vagyok. Több eü gondom is van mint a magasvérnyomás, allergia asztma bélgyulladás..

A gyermekeim járnak az oviba, én viszem és hozom minden nap őket, boltba járok, vizsgálatokra védőnőhőz.. Férjem dolgozik, maszekol is. Tehát éljük ugyan úgy az életünk a mindennapjainkat mint eddig.. A különbség csak annyi, hogy maszkot viselünk ami amúgy szart se ér.. De enélkül ugye nem lehet sehova se bemenni..

Nem sikáljuk a kezünk mindenféle fertőtlenítővel ellenben ugyan úgy kezet mosunk mint eddig mindig..

Durva ez a hiszti/hisztéria amit művelsz.

2020. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a kérdést ill. hisztit már tavasszal is előadtad
2020. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
93%

Én is mennék. És ha élőben is így tolod, ott is maradnék legalább 2hét karanténra 😂

És valami azt súgja, hogy ebben a sztoriban nem a pasi fog egyedül,magányosan, nyüszítve megöregedni 🤷🏻‍

2020. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom ha a te lányodnak kéne segíteni, hirtelen nem számítana a vírus...
2020. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
84%

Nincs olyan ember,akit rendesen kivizsgva ne találnánk betegséget.


46 évesen hiába az asztma és billentyű betegség, nem vagy veszélyben.


Amikor elmész otthonról hiába veszel fel maszkot, nem véd meg a vírustól.


Komoly esélyed van rá, hogy már régen átestél rajta.

2020. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!