Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más családokban elfogadott a...

Más családokban elfogadott a meztelenkedés?

Figyelt kérdés
A Lanyom kevésbé a fiam nagyon szégyenlős egyformán neveltuk őket

2020. szept. 26. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
8-asnak válaszul: más kultúrákban tud egészséges lenni, de az európai kultúrában nem. Egy primitívebb kultúrában például egész másképp kezelik magát a szexualitást is, mint nálunk, így egész más vetülete és hatása van a meztelenkedésnek. Továbbá más behatások érik a gyerkeket, más dolgokat várnak el tőlük majd felnőttként és még lehetne sorolni, hogy mennyi tényező miatt lehet valami egy kultúrában egészséges, míg egy másikban káros.
2020. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

#11

Meg tudnál nevezni egy ilyen normális országot?

2020. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%
A tinédzsereknek szükségük van intim légkörre. Nem kell belőle ügyet csinálni, ha meglátjátok egymást véletlen valami "balesetből" adódóan, de szerintem direkt ne.
2020. szept. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

Miről van szó? Anyuka vagy és felnőtt a fiad? Tök természetes akkor, hogy nem akar előtted meztelenül mutatkozni, hiszen más a neme és ivarérett is, és nem akar veled szexelni.

Szerintem minden olyan nővel így van, akivel nem akar szexelni.

2020. szept. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez valami fétise a kérdezőnek, vagy erre veri, hogy vannak akiket nem zavara a meztelenség.
2020. szept. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

Apum előtt valamikor tiniként kezdtem el a szégyenlősséget. Pl ha átöltözök, akkor átmegyen a másik szobába, stb.


De anyum előtt még most se vagyok szégyenlős. Pl ha fürdés után pucéran megyek fel a szobámba, s anyum megnéz, még meg is vetem magam, s megkérdezem, hogy: "Mi van? Irigyled a csodaszép testemet?" :D (én 156 cm vagyok és 50 kg, anyum meg 150 cm és 60+ kg)


19L

2020. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%

Én már kicsi kora óta úgy fogom nevelni s gyereket, hogy a családban a meztelenség teljésen természetes dolog lesz.

Én teljes mértékben úgy gondolom, hogy a meztelenség a leg természetesebb dolog.

2020. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az utolsónak igaza van.
2020. szept. 28. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!