Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 16 éves gyereked mondaná...

Ha a 16 éves gyereked mondaná hogy van barárátnője/barátja mi a max korkülömbseg amit elfogadnál kettejük közt?

Figyelt kérdés
És mi az a korkülömbség ami szerinted már sok?

2020. szept. 30. 18:18
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
19%
MIért lennék? Mert leírom ami a valóság és amit józan ész diktál? Egy 16 éves az unokám lehetne hozzám idős, de 10 év bőven belefér 16 felett.
2020. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
17%
Ránézésre eldöntöd ki 16 meg 18? hogy? vagy beszélgetés alapján? mert azt sem tudod 100% kiszűrni. Korra rákérdezni meg elég faragatlan dolog randi elején.
2020. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
68%

A szülők többsége ilyenkor arra szavaz, hogy minél kisebb legyen közöttük a korkülönbség. De mégis mire garancia a kis korkülönbség? A kapcsolat tartósságára vagy a hűségre? Esetleg arra, hogy a lelki sérülések kisebbek lesznek? Na, ne legyünk naivak :)

Sokan emlegetik a "kihasználást" lányok esetében. Már elnézést, de az a csajszi úgyis le lesz fektetve, akár 2, akár 22 év a korkülönbség. Nagyjából ugyanazok a dolgok fognak végbemenni egy korabeli és egy idősebb pasival is.

2020. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
66%

Nem azt írtam, hogy nem tartottam még szexuálisan vonzónak 16 éves körülit, csak azt hogy nem dugnám meg.

Ha beszélgetünk, nálam akkor lehet szó szexről ha legalább 18 éves, de inkább több.

Hiába engedi meg a jog, hogy 14 évesekkel 30 évesek is szexelhessenek, én nem fogok.

2020. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
31%

De aki 26 évesen akar 16 évessel kapcsolatot, az pszichésen egyértelműen nem egészséges.

Azért vetemedik erre, mert a felnőtt nők elutasítják.

2020. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
55%

szíved joga, Azzal jársz légyotto akivel akarsz , De sokaknak bejön ez a felállás. Egyébként 22 évesen te sem vagy annyira nagy felnőtt.

a WHO pl 30 évre teszi a felnőtt kort.

2020. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
30%

Fordított esetben el tudjátok képzelni, hogy mondjuk egy 16 éves fiú egy diplomás orvosnővel jár?


Nem.


Ez azért van, mert a kislányoknak már alapvetően imponál, ha egy idősebb férfi érdeklődik irántuk, mert ettől érettebbnek érzik magukat.


Olyat el tudok képzelni, hogy egy büdös alkoholista, proli asszony összejönne egy 16 éves fiúcskával, de mást nem.

2020. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
19%

15/ igen tudjuk, de ha 18 évessel teszi akkor már legyenek boldogok..

MIntha burokban élnétek komolyan.

Ha valaki 16 évesek társaságát keresi csak na az tényleg nem normális.

De ha meglát egy szép lányt az utcán buszon vagy akár munkahelyen és leszólítja elkéri a számát stb és később összejönnek, vagy ismerős barátja és úgy ismerik emg egymást stb. NEm ez alapján kell társat keresni, de nem feltétlen kizáró ok sem.

2020. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon jól tudom, hogy 22 évesen nem vagyok felnőtt.

Ez általában a másik nemnek a mániája, hogy érettebbnek akarja magát érezni a párja által...

Ha egy évvel idősebb csajnál is próbálkozom, már az kizáró ok, hogy 1 évvel fiatalabb vagyok :D

Nekem aztán mindegy...

Én 3-, 3+ évet tartok jónak, de ez csak az én véleményem.

2020. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
8%

NEm? érdekes nem egy hír van hogy a tanár lefeküdt a diákjával meg jártak.

Akkor csak előfordul ez is nem?

[link]

[link]

és ez csak a felszín meg ami kiderül

De jó vegyük azt nem etikus a tanár diák kapcsolat. Szerintetek nem fordul elő? NIncsenek nők akik a fiatalabbakhoz vanzódnak? De. Nem egy kibszott utópiában éltek.

2020. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!