Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 16 éves gyereked mondaná...

Ha a 16 éves gyereked mondaná hogy van barárátnője/barátja mi a max korkülömbseg amit elfogadnál kettejük közt?

Figyelt kérdés
És mi az a korkülömbség ami szerinted már sok?

2020. szept. 30. 18:18
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
57%
Ha a 16 éves egy lány, akkor akár 10 évvel idősebb fiúja is lehet. Ez tényleg pasifüggő. Több olyan fiúkát is ismertem eddigi éltem során, akik 26 évesen olyanok voltak, mint egy tini. Mellé még kedves, figyelmes, halk szavú, értelmes, aranyos "gyerekek" is. Még testalkatilag is fiúsak voltak. Most is ismerek egy ilyen fiút, az egyik kollégám. Ő minden további nélkül járhatna a 16 éves lányommal (bár nincs lányom).
2020. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
43%
Akkr gondold át mi a szerelem evoluciós célja. A legjobb szülő vagy annak tekinthető lány megtalálása. Mivel ez egy nagyon erős ösztön, igenis létezhet első látásra szerelem. A tudatalattid több dolgod fog fel mint ami tudatosul benned rögtön. Pl illat, testarány, stb. VAn akinek a tudatos része erősebb , de akinek az amigdalája erősebben hat azoknál simán előfordulhat.
2020. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
56%

#38

annyinak*, vagyunk*

Bocsi.

2020. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
68%
Nem olvastam el a hozzászólásokat azért hogy őszintén tudjak válaszolni. 16 voltam amikor egy 26 éves fiú udvarolt nekem. Nem akart semmit tőlem csak beszélgetni. Nekem nagyon iponált, sokat tanultam tőle. Hangsúlyozom nem volt intim kapcsolat. Ha a mai világban történne ez velem, nem biztos hogy ellenállnék. Nem félnék, ki mit mond és gondol. A saját magunk megismerése mindennél fontosabb. Lehet rosszul döntünk, de tanulunk belőle. Szülőként pedig soha nem szólnék bele, nem az én tisztem eldönteni mennyi idős legyen a választottja. Ha jól neveltem akkor úgyis megbeszéli velem.
2020. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
68%
Már bocs, de egy normális 30 körüli ember nem lesz szerelmes egy ygerekbe. Vicc!
2020. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
42%
Maximum 30, a 40 már túlzás.
2020. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
49%

A max 3-4 évre szavaztam. És elmagyaráznám neki, hogy ha 20-as, 30-as vagy 40-es korosztály az érdeklődő, akkor azt ne vegye imponálónak, mert nem azt jelenti, hogy a másik számára Ő különleges, hogy Ő érettebb a koránál. Hanem azt, hogy az idősebb fél a visszamaradottabb érzelmileg és értelmileg a saját korához képest.


Ha még nem is csak dgni akar a jóval idősebb, akkor is, milyen szülő, aki azt akarja, hogy egy 16 éves szintjén lévő felnőttel legyen a gyereke? Az a "felnőtt" már nem fog sokat érni, ha 20 felett egy 16 éves szintjén van, az én 16 évesem meg még érni fog. Minek pesztráljon egy érzelmileg és intellektuálisan éretlen óriáscsecsemőt, pláne első kapcsolatban?

2020. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
0%
Szerelemben ez nem számít. Jobban örülnék, ha egy jó anyagi háttérrel és karrierrel rendelkező 40 es pakolná a lányom.
2020. okt. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon szélsőségesek a kommentek.... azért van különbség egy 21-23 éves srác és egy 35 éves férfi között már nem azért. A fiúk eleve később érnek, a lányok meg korábban, simán elfordulhat, hogy egy kora huszonéves srác megtalálja az összhangot egy 16-17 éves lánnyal, úgy, hogy egyik sem egy nyomorék érzelmileg.
2020. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
7%

ha van pinája akkor össze lehet vele jönni csak több legyen mint 6

majd barbiezunk

2020. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!