Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 16 éves gyereked mondaná...

Ha a 16 éves gyereked mondaná hogy van barárátnője/barátja mi a max korkülömbseg amit elfogadnál kettejük közt?

Figyelt kérdés
És mi az a korkülömbség ami szerinted már sok?

2020. szept. 30. 18:18
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
33%

Nekem a fiú barátaim sem 16 évesek, pedig találkozok velük eleget...

De annyira más élet szakaszban vagyunk, hogy nem tudunk miről beszélni, hosszbb távon.


Egy 18 éves egyébként annyival másabb mint egy 16 éves kb., mint amennyivel egy 14 éves egy 16 évestől, vagy 12 évestől.


Tinikorban, igenis minden év elég komoly változást hoz, minden téren.

2020. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim válasza:
50%

"De aki 26 évesen akar 16 évessel kapcsolatot, az pszichésen egyértelműen nem egészséges.

Azért vetemedik erre, mert a felnőtt nők elutasítják."

Ez nem feltétlenül igaz. Mi van, ha én 26+ évesen beleszeretek a 16 évesbe? Ettől pszichésen sérültté válok?

2020. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
24%

Aztán miben másabb? Arcra? vagy magasságban? mert 15-16 fölött az sem nagyon változik már.

Nem tudnak miről beszélni? Sport , szórakozás , filmek zene, hobbi , munka , tanulás, egyetem háziállatok, vírustéma , karantén stb.

2020. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
37%

#22. Nem beteggé. De nem normálissá...


Amúgy mi ez a 12 éves megfogalmazás?


“Beleszeretsz”?


Neked szokásod elsőlátásra bele szeretni emberekbe? Ilyenkor már ezt nem is tudja az illető személyisége felülírni?


Ahhoz, hogy én “beleszeressék” valakibe, először meg kell ismernem.

16 évesekkel nem ismerkedem.

2020. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
13%

Az te vagy. De a szerelem első látásra dolog létezik. HA nem is mindenkinél. Én sem tapasztaltam még , de ott van PL Petőfi, Dante, vagy Szász Emese olimpiai bajnok férje.

ÉS attól hogy valaki első látásra beleszeret a másikba nem feltétlen lesz kölcsönös is. Igenis dolgozzon meg az akivel történik , hogy a másik is szerelmes legyen.

2020. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
20%
megy a debil lepontozósdi , de akkor lássuk az ellenérveket. Te hogy különbözetsz meg egy 16 évest egy 18 évestől egy baráti vagy ismerősi közegben? egy bowlingozás vagy falmászás közben?
2020. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
22%
A való életben nincs rá írva az ember pólójára az életkora mint néhány osota sorozatban vagy fimben.
2020. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
26%
de írhatnék akár 16-20-at is vag túrázást borácsozást, meccset stb
2020. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
35%
Megkérdezem.
2020. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
15%

"Neked szokásod elsőlátásra bele szeretni emberekbe?"

"Ahhoz, hogy én “beleszeressék” valakibe, először meg kell ismernem.

16 évesekkel nem ismerkedem."


Engedtessék már meg nekem, barátom, hogy abba szeressek bele, akibe akarok - és úgy, ahogy akarok. És talán az is, hogy azzal ismerkedjek, akivel akarok törvényes keretek között. Mi a f*sz köze van ehhez bárkinek?

2020. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!