Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 16 éves gyereked mondaná...

Ha a 16 éves gyereked mondaná hogy van barárátnője/barátja mi a max korkülömbseg amit elfogadnál kettejük közt?

Figyelt kérdés
És mi az a korkülömbség ami szerinted már sok?

2020. szept. 30. 18:18
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
48%
17 évesen 24volt a barátom.A barátnőimnek is 25,23.Volt egy osztálytársunk,neki 30 volt a barátja,azt sokalltuk kicsit.Ez húsz éve vokt,nem szóltak semmit a szülők.
2020. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
21%

Én a teljesen mindegyre szavaztam, ugyanis egy vele egykorú lány/fiú is teljesen kihasználhat egy tizenévest, bánthatja. Szerintem ez nem kortól függ.


(off : én 15 évesen ismerkedtem meg a férjemmel, akkor volt ő 32, hiedelemmel ellentétben neki nagyon sok vele egykorú barátnője volt, és nem is kezelte az elején a kapcsolatunkat, viszont végig úriember volt, azóta ugye összeházasodtunk, és lassan jön a baba is)

2020. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
13%

Nem érnek korábban a lányok, csak testileg...

Ha kijelentjük tényként, hogy szellemileg egységesen korábban érnek a lányok, mint a fiúk akkor az pont olyan, minta azt jelentenénk ki hogy a lányok matekból, reál tárgyakból hülyébbek, nehezebben tanulnak meg vezetni, nem tudnak térképet olvasni, stb.

2020. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
21%

"Szóval akkor sok száz millió ember erről elég másképpen gondolkodik, mint itt a többség."


Te nagyon okos! Azért, mert valamiért nem dugnak rács mögé, nem azt jelenti, hogy a társadalom jóval nagyobbik része helyesnek tartja, hogy vén f.szok tini lányokra nyomuljanak.

2020. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
Maximum 5-6 év.
2020. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!