Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 16 éves gyereked mondaná...

Ha a 16 éves gyereked mondaná hogy van barárátnője/barátja mi a max korkülömbseg amit elfogadnál kettejük közt?

Figyelt kérdés
És mi az a korkülömbség ami szerinted már sok?

2020. szept. 30. 18:18
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
51%

Az elsőlátásra szerelem nem szerelem, az rózsaszín köd.


A szerelmemért, akit a személyéért szeretek, akkor is szeretek ha összeég és csúnya lesz és gondozni kell.

A szerelmemért meghalok ha kell.


Egy random emberért a buszon, vagy falmászás közben viszont nem...


Aki azt hiszi a rózsaszínködre, hogy szerelem, az érzelmileg fejletlen egy kapcaolathoz.

2020. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
13%

és ha hazudik? Személyit nem kérsz gondolom. fél 1 év múlva meg dobod mert fiatal? és ez kiderül?

"Bocs minden rendben jöztünk meg van a kémia is , tudunk beszélgetni sok bennünk a közös , de túl fiatal vagy?"

2020. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
24%

31 Szász emese férje üzletember és mégis első látásraszeretett bele emondása szrint , aztán pár hónap múlva összejöttek.

TE hnnan tudod másnak mia szerelem? Neked nem kell annak lennie , de sokaknál már bejött írtam példákat is.

2020. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
54%
Mondani bármit lehet. Első látásra max piszkosul tetszhet valaki, vagy kívánhatod, de szerelmes nem lehetsz bele, hisz fingod sincs róla kicsoda.
2020. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem van köze hozzá sokaknak.

Ez egy társadalmi kérdés...

Ezt meg lehet vitatni.


Jelenleg 70 évesek is szabadon qurhatnak 14 éves lánykákat, fiúcskákat, itthon.


És van az U.S.A, ahol egyes államokban ez 16 évtől, egyes államokban 17 évtől, egyes államokban pedig csak 18 éves kortól legális.


Szóval akkor sok száz millió ember erről elég másképpen gondolkodik, mint itt a többség.

Akkor nem lehet erről vitázni?


Amúgy nem szabtam meg neked, hogy ki be szeress bele, melyik gyereket qurjad le, ha normális felnőtt nő már nem áll veled szóba, de a véleményemet én is ugyanúgy leírhatom, mint ahogy Te ezeket megteheted.

2020. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
30%

Igen van ahol meg 11 éves kortól lehet , vagy 12-től mert az a beleegyezési korhatár

Magyarországon ezek a szabályok az érvényesek , mi közünk az USához? Ennyi erővel pár milliárd ember megint másképp gondolkodik?

2020. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
26%

Egy nő/férfi külsejébe nem lehetsz szerelmes... Csak a személyiségébe.

Az a baj, hogy egy 10 éves szintjén vagy, Ők hisznek ilyenekben...


Ha meglátod és szerelmes vagy belé már rögtön, akkor mi van ha van valami olyan tulajdonsága ami elborzaszt? Azt is meg szereted?

Vagy hirtelen ki szeretsz belőle?

Akkor biztos, hogy egyáltalán szeretted?

2020. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
93%

En 16 evesen(2 hónappal a 17. születésnapom elott) jottem ossze az akkor 22 eves barátommal. Igaz, mikor anyaeknak elmondtam, hogy van baratom, en már 17 voltam, de eleinte meg sem kérdeztek hany eves. Külsőre nem tunik annak. 18 evesen feküdtem le vele eloszor (szűz voltam). Anyaek azt nézték, hogy a viselkedése rendben van e, es jol bánik e velem, nem azt hogy hany eves. Azóta is egyutt vagy egyebkent, es mindenki szereti ot a családban.

2 hónap mulva 19L

2020. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim válasza:
30%

Nem te vagy túl korlátolt.

NEm egy ember leírta már hogy megtörtént vele. Az hogy veled még nem történt iylen vagy rád nem jellemző, az nem zárja ki a létezését.

MI is a szerelem? 5-6 hormon játéka? vagy kicsit több? NA innentől vizáthatnánk még erről

2020. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
22%

Nem kérem el a személyit, de nem tartom reálisnak, hogy a buszon vagy falmászás közben, Ő annyira belém szeret, hogy amikor meg kérdezem a korát, akkor rögtön azt érzi, hogy erről hazudnia kell...

Főleg hogy ekkor nem ismeri a korom, illetve a hozzáállásomat sem ebben a témában.

2020. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!