Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma brutálisan összevesztem a szüleimmel és a húgommal. A húgommal a viszonyom eleve borzalmas, én ki merem jelenteni, nem szeretjük egymást, szerintem mindketten egyke típusok vagyunk, de pechünkre ott van a másik.


Ma a húgom lekurvázott engem. Először szépen mondtam, hogy várom a bocsánatkérést, nem hatott, sőt megismételte. Elkezdtünk üvöltözni egymással, egymást követték a dolgok. Végül összeverekedtünk, ő a nyakamba mélyesztette a körmét, én meg behúztam neki teljes erőből. A szüleink a kiabálásra értek haza, meg a földön egymást csépelésre. Nem volt könnyű szétszedni minket, ki tudtam volna kaparni a szemét.


A szüleimk engem meg sem hallgattak (mindig azt mondják, nekem legyen több eszem...). Mivel nem hallgattak meg, velük is összevesztem, mérgezőnek, kivételezőnek és a húgom imádóinak neveztem őket. Az a féreg meg vigyorgott a háttérben.


A legnagyobb gond, hogy holnapra meghívtak minket vendégségbe a bácsikám és a nénikém. Nem akarom megkockáztatni, hogy ott is összeveszünk, meg amúgy is majdnem ölni tudnék (a nénikémet és a bácsikámat viszont nem akarom büntetni). Ezt most bejelentettem, és a szüleim most nekem estek, hogy ezt hogy gondolom.


És a másik kérdés: ez az egész három órája volt. Azóta lüktet a fejem, lüktet a gyomrom. A vérnyomásomat tíz percenként mérem. Három órája 218 volt, öt perce 207(normál állapotban kb. 130 szokott lenni). Levegőt is nehezebben kapok. Érdemes mentőt hívni?


17/L.


2020. okt. 2. 20:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
15 éves
2020. okt. 5. 14:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Így akkor értem hogy van az, hogy ugyanazt a pasit akarja, aki téged. :D Egyébként ez a problémás állapot mióta tart, vagy kiskorotokban is ez volt?
2020. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A testvérháború mindig is megvolt közöttünk. Akármennyire is mondta valaki, hogy nincs egyke típus, a húgommal azok vagyunk.


Mindkettőnknek kizárólagos szülői szeretet kellett volna mindig is, de a húgom semennyire nem kapta meg, én meg úgy nem kaptam meg, hogy emlékezzek rá.

Nem alakult ki egymás iránt a szeretet, ez van...

2020. okt. 5. 16:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Esetleg üljetek le, beszéljétek meg, hogy kinek mi a baja, de nem egymást gyepálva. Egy pasi egyébként se éri meg veszekedni, azok jönnek mennek az életetekben...

Vagy ha nem laktok nagyon messze, akkor segítek, mint harmadik kívül álló fél.

2020. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!