Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhinnétek egy anyukának,aki...

Elhinnétek egy anyukának,aki évek óta zaklatja az exét, hogy miért nem foglalkozik a gyerekkel, hogy a gyerek miatt csinálja?

Figyelt kérdés
A gyerek apja már letiltotta a nőt, egyáltalán nem áll szóba se vele, se a gyerekkel, a gyerek már nem is keresi az apját és megmondta hogy nem is akar vele beszélni, de az anyuka köti az ebet a karóhoz és zaklatja apuka egész családját és azt mondja csak a gyerek miatt csinálja
2020. okt. 5. 23:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ha ennyire szemét a nő, legyen apukájé a felügyeleti jog. Ennyire egyszerű. Apuka indítványozta már ezt?
2020. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 A kérdező kommentje:
Apuka lemondott a felügyeleti jogról, csak hogy nyugta legyen végre
2020. okt. 9. 19:45
 93/105 anonim ***** válasza:
83%

Micsoda mintaapa! Ja, nem.

Remélem ha öreg lesz és esetleg beteg is, nem a gyerekhez fog menni hogy segítsen rajta.

2020. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 A kérdező kommentje:
93 nagyon jóindulatú vagy, de mint már írtam van felesége és gyereke is akikkel együtt él és nagyon boldogok
2020. okt. 9. 20:23
 95/105 anonim ***** válasza:
83%

Ő is nagyon jóindulatú a saját gyerekével aki semmiről sem tehet.

Tudod, az emberre az sugárzik vissza amit ő sugároz ki a világba.

Nehogy már még ajnározzunk egy olyan apának nem nevezhető spermadonort aki képes elfordulni a gyerekétől.

Akármilyen is a gyerek anyja. Ha egy pár elválik, egyik sem a gyerektől válik el, ő ugyanúgy mindkét félhez tartozik és normális ember tűzön-vízen átmegy érte.

Intelligencia és emberség kérdése.

Csak azt nem tudom, hogy tud az ilyen tükörbe nézni, meg jól aludni.

2020. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 A kérdező kommentje:

Gondolkozni nehéz, ezért a legtöbben ítélkeznek...

Ez itt a gyakorikerdeseken hatványozottan igaz

2020. okt. 9. 21:15
 97/105 anonim ***** válasza:
83%

Tudod mi a nehéz? Ott lenni a gyereknek támaszként, érzelmileg, anyagilag, nevelni, vigyázni rá, terelgetni az életben.

Elfutni könnyű.

2020. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván te vagy a feleség. Ráadásul egyértelműen féltékeny, és azt feltételezed, hogy a férjedet szeretné visszaszerezni. Még ha így is lenne, az írtad, hogy boldogok vagytok, akkor bízhatnál annyira benne, hogy nem fog félre lépni, még ha adódna is alkalom. Az a gyerek megérdemli, hogy legyen apja, te sem hagynád szó nélkül, ha a te gyerekedről mondana le.
2020. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 A kérdező kommentje:
98 nem én vagyok. De ha az én gyerekem apja nem lenne kíváncsi a gyerekre, teljesen mindegy milyen okból, akkor békén hagynám, mert szerintem a gyereknek, sőt senkinek nincs szüksége olyan szeretetre vagy törődésre ami úgy lett kierőszakolva vagy kizsarolva
2020. okt. 10. 08:53
 100/105 anonim ***** válasza:
83%
"ha az én gyerekem apja nem lenne kíváncsi a gyerekre" - látod, erről van itt szó, nem kíváncsi a gyerekre. Nem anyukát kell sározni, meg szarnak beállítani, hanem fel kell vállalni, hogy igen, apuka nagy ívből tesz a saját gyerekére, mert egy szar ember. Nem másokra kell mutogatni, hanem felvállalni.
2020. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!