Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhinnétek egy anyukának,aki...

Elhinnétek egy anyukának,aki évek óta zaklatja az exét, hogy miért nem foglalkozik a gyerekkel, hogy a gyerek miatt csinálja?

Figyelt kérdés
A gyerek apja már letiltotta a nőt, egyáltalán nem áll szóba se vele, se a gyerekkel, a gyerek már nem is keresi az apját és megmondta hogy nem is akar vele beszélni, de az anyuka köti az ebet a karóhoz és zaklatja apuka egész családját és azt mondja csak a gyerek miatt csinálja
2020. okt. 5. 23:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
86%

Az a férfi, aki nem áll többet szóba a gyerekével, az egy hulladék. Mint az én apám.

Ha rajtam múlik, egyedül fog megdögleni.

2020. okt. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:
47%

Nőként nem teljesen értek veletek egyet. Ráadásul engem is elhagyott az apám, de a gyerektartást fizette, illetve ő próbált közeledni, de anyám kézzel-lábbal tiltakozott. Még nem voltam egy éves, amikor elváltak (csak "miattam" vette el), és 9 éves koromban tudtam meg, hogy nem a nevelő apum az apám, amikor már jogi útra terelte a dolgot. Másfél évig nála voltam, de senkinek nem volt jó, utána megszakadt a kapcsolat. Anyám akárhányszor felmerült a neve, olyan gyűlölettel beszélt róla, hogy csak na... Felnőtt fejjel kerültünk újra kapcsolatba, anyám kézzel-lábbal tiltakozott ellene. Neki is új családja volt, és nem mondom, ha a mostani felesége lett volna az első "mostohám", nem maradtam volna velük szivesebben...

Másrészt lehet szidni apukát, viszont én ismerek olyan nőket is, akik csak azért szültek, hogy majd akkor apuka velük marad, és gondoskodik a családról.

Ennyi információból nem lehet (és nem is kell megitélni) egyik felet sem. Mindazonáltal a gyerek az áldozat, akárhonnan nézzük.

2020. okt. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
66%
12, fel is fogtad a kérdést, vagy csak elolvastad????
2020. okt. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
16%
Jaj Kornélia drága,már megint itt hisztizel?
2020. okt. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
13%

Nincs gyerekem, de ilyenkor hol van a rengeteg elvált nő? Gondolom ők is a gyerek miatt váltak el.

Vagy csak az apukák válnak?

Vagy még válás után is ugrani kell, ha a nők fütyülnek?

2020. okt. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 A kérdező kommentje:
Nyilván meg van az oka miért nem keresi és annak is hogy az egész családja (lásd:tesók, anyuka, nagyszülők) egyet értenek vele ebben a döntésében. Anyuka amikor menni akart a gyerekért, akkor tiltotta az apától a gyereket, szabotálta a láthatásokat, mikor apuka erre ráunt az meg már nem tetszik neki
2020. okt. 6. 09:10
 17/105 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet tiltani, meg szabotálni, mivel kötelező biztosítani és a családsegítő közbelép, ha anyuka nem teszi lehetővé.

De gondolom, a szokásos kamu kérdés, hogy szidjuk az elvált anyukákat. Hát nem jött be.

2020. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:
88%
És leszarni egyszerűbb, mint hivatalos helyről segítséget kérni. Undorító a kedves család is, hogy még biztatják is.
2020. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:
5%
El, de teljesen mindegy, miért csinálja. Egyszer kéne átszabni az arcát ennek az anyaqurvának, mindjárt leállna a zaklatással... :)
2020. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom te vagy az apuka vagy valamelyik rokon. Mindegy anyuka mit csinált vagy nem csinált, erre nincs jó oka az apukanak. Kopj fel és állj alá.
2020. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!