Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhinnétek egy anyukának,aki...

Elhinnétek egy anyukának,aki évek óta zaklatja az exét, hogy miért nem foglalkozik a gyerekkel, hogy a gyerek miatt csinálja?

Figyelt kérdés
A gyerek apja már letiltotta a nőt, egyáltalán nem áll szóba se vele, se a gyerekkel, a gyerek már nem is keresi az apját és megmondta hogy nem is akar vele beszélni, de az anyuka köti az ebet a karóhoz és zaklatja apuka egész családját és azt mondja csak a gyerek miatt csinálja
2020. okt. 5. 23:23
 81/105 A kérdező kommentje:
80as sajnos nekem is van más olyan ismerősöm is, ahol anyuka tiltotta az apát a gyerektől, de ott legalább miután apuka megunta a dolgot anyuka nem zaklatta tovább
2020. okt. 7. 14:12
 82/105 anonim ***** válasza:
73%

80as szegény gyerekednek milyen érzés vajon hogy az apja nem akarta őt eléggé és mindent kifogásnak állított hogy lelécelhessen?


Sajnos ilyen esetek 99%-ában a pasik a hibásak. Ha annyira akartad volna tartani a kapcsolatot a gyerekeddel megoldod. De tudod, nem akarásnak nyögés a vége, meg hiszti.

2020. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem annál rosszabb érzés nincs amikor az anyja megveri az apját mert nem hivatalos időpontban akarta látni a gyerekét. Persze valójában csak ürügy a kegyetlenkedésre, mert ő hívott, hogy menjek
2020. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
83%
83as eléggé papucs lehetsz ha egy nő meg tudott verni. Miért nem hívtál rendőrt? vagy vetettél látleletet? Ha ennyire életképtelen vagy nem is csoda hogy szegény nő otthagyott.
2020. okt. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 A kérdező kommentje:
Számomra elképesztőek ezek a hozzászólások. Az ilyen kommenteket íróktól kérdezem: ha a te testvéred, párod, apád, barátod lenne az aki olyan helyzetbe kerülne, hogy folyamatos terrort, esetleg bántalmazást kell átélnie azért hogy néha láthassa a gyerekét akkor is kényszerítenéd, hogy menjen? A másik oldalról meg azt írjátok, hogy mert szegény gyerek. Abba belegondoltok szegény gyereknek az milyen lehet, hogy amikor havonta 1szer vagy 2szer megy érte az apja ezeket kell végignéznie? Mindenki köti itt az ebet a karóhoz, hogy milyen rossz apa nélkül felnőni, de a körülményekbe senki nem gondol bele. Csak kérdezzetek meg egy olyan embert aki úgy nőtt fel, hogy ott volt az apja, de minden nap a cirkuszt, a vitákat kellett hallgatnia. Szerintetek ő mit választana? Jah amúgy meg rendőrség, gyámügy, bíróság: próbáljátok ki! Csak sétálj be a rendőrségre, hogy zaklat meg terrorizál az exed és figyeld meg hogy mennyire érdekli őket!
2020. okt. 8. 08:36
 86/105 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, Kérdező, ha az egyik szülő verekszik, zaklat, bántalmaz másokat, meghiúsítja a láthatást, akkor bíróságra kell menni és a gyerek felügyeleti jogát újratárgyalják. Ilyenkor a másik szülőnek ítélik a gyereket. Nagyon egyszerű a megoldás, csak ugye az apukák nem szoktak repesni a gondolattól, hogy ők neveljék a gyereket, ilyenkor inkább széttárják a kezüket, hogy "hát, nem engedik, én nem tehetek róla, ez van".

De igenis, lehetne ellene tenni, igenis meg lehetne oldani, csak akkor apukának fel kellene adni a kényelmes életét. Minden, amit írsz csak kifogás és ürügy, hogy egy szülő miért mondjon le a gyerekéről.

2020. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, nálunk minden férfinak vannak golyói így nem hagyja hogy terrorizálják, nem menekül el sírva egy nőtől, és főleg nem hagyja cserben a saját gyerekét csak mert fél.


Aki akarja megoldja, a többi hiszti és kifogás, a felelősség alóli kibújás.

2020. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 A kérdező kommentje:
Hát én egyáltalán nem akarom az ilyen apákat védeni, de szerintem nagyrészt az anyának a felelőssége hogy milyen lesz ilyenkor a gyerek kapcsolata az apával aki külön él. Ha az anya azt akarja, hogy az apa a gyerek életének a része legyen, akkor nem terrorizálja és próbál vele együtt működni.
2020. okt. 8. 19:55
 89/105 anonim ***** válasza:
84%
És van hogy apuka annak ellenére se foglalkozik a gyerekkel hogy minden körülmény adott. És ha ilyen esetben az anya ezt szóvá teszi neki akkor ő a szemét mert zaklatja. Figyelj, te külső szemlélő vagy. Tudod, láttad hogy ezek így történtek vagy csak apuka így mesélte? Mert ahogy vannak bolond anyák, úgy vannak bolond apák is akik képesek behazudni ilyeneket csak hogy ő legyen az áldozat és kimossa magát abból hogy igazából egy szar ember.
2020. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 A kérdező kommentje:
Volt mikor én is láttam/hallottam, ismerem őket elég régóta. Plusz kivétel nélkül minden ismerősük a nőt szidja, hogy micsoda szemét, még az ő ismerősei is. Szerintem ennyi ember csak nem hazudik
2020. okt. 8. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!