Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhinnétek egy anyukának,aki...

Elhinnétek egy anyukának,aki évek óta zaklatja az exét, hogy miért nem foglalkozik a gyerekkel, hogy a gyerek miatt csinálja?

Figyelt kérdés
A gyerek apja már letiltotta a nőt, egyáltalán nem áll szóba se vele, se a gyerekkel, a gyerek már nem is keresi az apját és megmondta hogy nem is akar vele beszélni, de az anyuka köti az ebet a karóhoz és zaklatja apuka egész családját és azt mondja csak a gyerek miatt csinálja
2020. okt. 5. 23:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
81%

Miért kellene idegeneknek köszöngetni?? Én sem szoktam és férfi vagyok. Az a te bajod, hogy egy frusztrált nőgyűlölő vagy. Tudod, ha a feleségemmel úgy döntenénk, hogy elválunk, a feleségem viselkedhetne akárhogy, én akkor is keresném a gyerekemet, mert nem vagyok egy utolsó s.ggfej. Nyilván nem érted, mi a probléma a s.ggfejséggel, mert te is az vagy, ezért próbálod őket ennyire védeni.

Veled kár vitatkozni, mert együgyű vagy és csak gyűlölködsz. Remélem, gyereket nem csinálsz ennyi felelősségtudattal.

2020. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
18%

Mi köszönünk ismeretleneknek is, főleg ha ő is köszön.

Ennyi a különbség

2020. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 anonim ***** válasza:
81%
41es,hagyd rá, ez bolond 🤣
2020. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
83%

Falusi paraszt, köszöngess csak minden idegennek :D

Büszke lehetsz magadra hogy köszöngetsz feleslegesen hogy másoknak benyalj ismeretlenül is, miközben akivel valóban foglalkozni kéne, a saját véreddel, azt meg telibeszarod.

Bár kétlem hogy van gyereked és remélem hogy nem is lesz, őstulok.

2020. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
83%
"Polgári kötelességem értesíteni a rendőrséget, ha bűncselekményt észlelek" A gyermek elhanyagolása is az megvan? Az is megvan hogy a gyermek joga kapcsolatot tartani a szülővel-és nem csak akkor ha apunak éppen kedve van? Az anya csak próbálja-sikeretlenül emlékeztetni az apát a kötelességére, akkor is ha az új nő nem akar szembesülni vele mifélével kavar.
2020. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
17%
A láthatás jog, nem kötelesség.
2020. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:
85%
Törvényileg nem kötelesség, emberileg, erkölcsileg az lenne. De hát gerincteleneknek ezt hiába magyarázza az ember.
2020. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
7%

Tehát a mai leendő anyukák azért nem köszönnek mert azzal lelepleznék sóvárgásukat a másik ember iránt?

Taníts még.

2020. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:
15%

Ha a gyerek pszichológus jár és nem tanul meg köszönni, akkor az az apuka hibája? Mi történik vele a hét többi 6 napján?

Ma már leszbi pár is nevelhet gyereket.

Vagy mentek oda is csengetni, hogy valamelyik beöltözik-e apukának.

Ne hülyítsetek már

2020. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
86%

Ne legyél már ostoba, bakker. Hogy jön ide a köszönés, meg hogy jönnek ide a leszbikusok? Itt arról van szó, hogy van egy apa, aki nem foglalkozik a gyerekével, nem áll vele szóba stb.

Ha az én gyerekemmel csinálná ezt az apja, igenis megkérdezném az apját, hogy mégis mit képzel. A gyereket együtt vállaltuk, neki is ugyanannyira felelőssége, mint nekem.

2020. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!