Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhinnétek egy anyukának,aki...

Elhinnétek egy anyukának,aki évek óta zaklatja az exét, hogy miért nem foglalkozik a gyerekkel, hogy a gyerek miatt csinálja?

Figyelt kérdés
A gyerek apja már letiltotta a nőt, egyáltalán nem áll szóba se vele, se a gyerekkel, a gyerek már nem is keresi az apját és megmondta hogy nem is akar vele beszélni, de az anyuka köti az ebet a karóhoz és zaklatja apuka egész családját és azt mondja csak a gyerek miatt csinálja
2020. okt. 5. 23:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
91%
Az ok egyértelmű: szart se jelent neki a gyereke.
2020. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
26%

Minek vált el az anyuka, ha nem tudja egyedül nevelni?

Minek uszította utána az apuka ellen?

Minek szült?

2020. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
24%

Nem, nem hinném el, hogy csak a gyerek miatt zaklatja az apukàt. De nekem csak néhány személyes tapasztalatom van és pár ismerős elvàlt emberke.

Akik ilyen zaklatósak voltak anyukaként azok ilyen okokból tették:

-képtelenek voltak elfogadni/feldolgozni a vàlást és/vagy azt, hogy apuka nem óhajt részt venni a gyerek nevelésében

- féltékenység, ha új komoly kapcsolat tűnt fel apuka életében és emiatt vàltozott az addigi jól megszokott kényelmi ritmus (pl. "Csak ugy" apukat nem lehetett mar megkerni ugorjon el a gyerekeert akkor is amikor nincs nala lathatason.)

- anyagiak - anyuka bevetele csokkent, gyerek kiadasa nott vagy apu mas ok miatt nem fizette a gyerektartast vagy elzarta az egyeb anyagi juttatast (pl mar nem vett meg uj sportcipot vagy villanyborotvat csak mert anyuka szolt neki hogy vegyen mar o azt a gyereknek)


Es a zaklatas az tenyleg majdnem igazi zaklatast jelentett minden esetben, még olyan intelligens jo beosztasban dolgozo noktol is, akik ezt biztosan nem szant szandekkal akartak. Peldaul napi 15 telefonalas, uzenet, ejszakai chat uzenetek, emailek amikre ha nem jott 3 percen belul valasz mar ment 6 sms a vegen mar szidalmazas. Vagy ha azonnal nem vette fol apuka, akkor hivtak a nagymamat vagy testvert stb.


Ezeket egyik esetben se tartom normalisnak. Itt is valami olyasmi lehet a hatterben, hogy anyuka nagyon sertett es keptelen pszichesen tullepni ezen. Viszont ezzel csak a gyereknek art o is, akinek valoszinu epp eleg baj lehet, ha apja se akarja latni. :-(

2020. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó, ezt meg is lehet fordítani: apuka minek vállalt gyereket ha válás után szarik rá?


Tudom, tudom most jön az hogy nem is akarta csak a nő atverte....

2020. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
13%

A zaklatás komoly bűncselekmény, több év is járhat érte. Ha ezért letiltanak, akkor nyilván nehéz megszervezni a láthatást.

Kápis?

2020. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
87%
A gyerektartas elmaradása is súlyos bűncselekmény.
2020. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
14%
De arról most nincs szó :D
2020. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 anonim ***** válasza:
90%

Olyan gyerekként írok, akit szintén ugyanígy hanyagolt az apja. Anyámnak volt pár köre és próbálkozása apámat jobb belátásra bírni. Azért elég szomorú, hogy egy szülőnek úgy kell magyarázni, hogy ugyan foglalkozzon már a saját gyerekével. De ő nem, mert őt hagyják békén. Én 8 éves koromtól 12 éves koromig pszichológushoz jártam, mert nem tudtam megemészteni, hogy apámat nem érdeklem, ő meg élte vígan az életét, mintha mi sem történt volna és csinált még egy gyereket.

Na, az ilyen embernek remélem, egy nyugodt éjszakája sincs, mert egyszerűen nem érdemli meg az olyan, aki megnyomorít egy gyereket.

2020. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim ***** válasza:
19%
A te anyád is éjjel nappal zaklatta apádat, hogy aludni se tudjon?
2020. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 anonim ***** válasza:
85%

Mi közöd hozzá, 29?

Az ilyen embert jobbik esetben a lelkiismerete nem hagyja nyugodni, bár kétlem, hogy az ilyennek egyáltalán van.

2020. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!