Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj hogy otthagytam a beteg...

Baj hogy otthagytam a beteg anyukámat?

Figyelt kérdés
Ez már lefutott ügy csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Testvérem felhívott hogy az anyukánk kórházban van, menjek mert szeretné hazavinni de ápolásra szorul és egyébként én úgysem dolgozom és egyedül élek. Mentem, segítettem. Már az első nap kiderült hogy a szülői házban a testvérem húsz évvel fiatalabb párjával él. Aki kijelentette hogy vagy ő vagy az anyukánk lakik a házban /5 szoba+ nappali/. Mikor megtudtam hogy idősotthont keresnek, akkor eljöttem, mert ebben nem akartam részvenni.

2020. okt. 7. 17:15
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
32%
Vidd magadhoz Anyukádat.
2020. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
90%

Pont olyan vagy, mint ők.

Ha érdekelne édesanyád jóléte akkor nem szállsz ki és hagyod rájuk, hanem kiállsz érte.

Én biztos kivágtam volna a tesóm párját a házból és édesanyám mellett maradtam volna.

2020. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
86%
20 évvel fiatalabb luvnyát kivágni, mamit hazavinni a saját házába és keresni mellé valakit.
2020. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
1-es, sajnos nem tehettem mert anyukám ragaszkodott a testvéremhez. Különben is 150 km-re laktam és amíg jól érezte magát addig sem látogatott meg engem húsz év alatt sem ő sem az öcsém. Mindig én mentem.
2020. okt. 7. 17:35
 5/51 anonim ***** válasza:
75%
Istenem, mennyire szívtelen emberek léteznek e földön 🤦‍♀️
2020. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
83%
Hát, maradjunk annyiban, hogy 16 év házasság után is az a véleményem, és a férjem egyetért, hogy ha ide anyós egyszer beköltözik, akkor a mi életünknek annyi, szóval egyértelműen otthonba megy, mert az ép eszünk fontosabb. Szeretjük mi a mamát, amíg nem kell vele 24 órában egy levegőt szívni....
2020. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
75%
mi a baja Anyukádnak?
2020. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
81%
Baj,keress negoldást.
2020. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Öngyilkosságot kísérelt meg mert érzelmileg akarta zsarolni a testvérem.
2020. okt. 7. 18:05
 10/51 anonim ***** válasza:
93%
Idősotthon. Érzelmi zsarolásra az egyetlen működőképes megoldás. Tényleg ne avatkozz ebbe bele. Mind megéri a pénzét.
2020. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!