Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj hogy otthagytam a beteg...

Baj hogy otthagytam a beteg anyukámat?

Figyelt kérdés
Ez már lefutott ügy csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Testvérem felhívott hogy az anyukánk kórházban van, menjek mert szeretné hazavinni de ápolásra szorul és egyébként én úgysem dolgozom és egyedül élek. Mentem, segítettem. Már az első nap kiderült hogy a szülői házban a testvérem húsz évvel fiatalabb párjával él. Aki kijelentette hogy vagy ő vagy az anyukánk lakik a házban /5 szoba+ nappali/. Mikor megtudtam hogy idősotthont keresnek, akkor eljöttem, mert ebben nem akartam részvenni.

2020. okt. 7. 17:15
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
87%

47, ez első mondattól kérdéses volt számomra a történet.

Bevette a gyógyszert, amikor hazaértek, és még simán elmesélte, mit csinált, tehát max innentől fél óra a gyomormosás. De nem, ő kómába került minimum 2-3 hónapra, de inkább többre (mert bizony legalább ennyi kell egy normális felfekvéshez egy intenzív osztályon)...

ÉS jöhet azzal, hogy ja, hát nyelvtanilag ez meg az, de tény, azt írta, hogy hívta a tesó, hogy az anyja kórházban van és szeretné hazavinni...


Akkor kamu ez, mint ide LAcháza.

2020. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!