Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 14 éves fiam valószínüleg...

A 14 éves fiam valószínüleg meleg, beszeljek erről vele?

Figyelt kérdés
A többségben lány barátai vannak/voltak. Amikor ovis volt néha mondta hogy ő nem szereti a lányokat és soha nem lesz barátnője vagy felesége. Én mindig láttam hogy más csak nem tudtam hogy mibe amíg az elöbb említett dolgokat el nem kezdte mondani oviba. Az iskolában is legfőképpen csak lány barátai voltak. 14 éves és egy ideje már kamaszodik de sose mondta még hogy tetszik neki egy lány. Beszéltem pár anyukával akinek hasonló korú fiú gyereke van és van amelyiknek a fiának már barátnője van, van olyan amelyiknek a fia csak beszélni szokott arról hogy tetszik neki egy lány. De nem is arról van szó hogy egy lánynak sem kell mert már mondta hogy van olyan lány akinek tetszik de mindig ha megkérdeztem hogy neki tetszik-e a lány akkor az a válasza egy határozott nem volt. A férjem és én is úgy vagyunk vele hogy mindegy hogy kivel szeretne lenni csak legyen boldog. De én meg nagyon kíváncsi vagyok és szeretném megtudni hogy akkor mi van vele ilyen téren de mégsem kérdezhetem meg tőle hogy meleg. Azt tudja hogy mi alapvetően elfogadók vagyunk a mássággal. De lehet hogy tényleg bészélnem kéne vele?

2020. okt. 11. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
39%
belebeszéled a másságot már most a hozzáállásoddal. Attól hogy csak lányokkal barátkozott, meg nem lesz felesége meg nem mondja hogy ez vagy az a lány tetszik, attól még nem biztos hogy az. De ha ti így éltek, hogy elég gyakori téma a másság, akkor lehet hogy elgondolkodik azon hogy ő most micsoda. Ha ez nincs, lehet csak veled nem akar megosztani semmit. De én biztos nem mennék oda hozzá hogy "kisfiam, te nem vonzódsz a lányokhoz? nem baj ha így van, mi elfogadjuk", mert ezzel már el is toltad. ha meleg ha hetero, majd megoldja magának, nem hiszem hogy ehhez anyuci meg apuci segítsége kellene. Semmi közöd a magán életéhez. Elég ha tudja hogy nem bu.ziztok otthon, így ha akarja, majd elmondja, de lehet meglepődsz mert lány lesz a dologban...
2020. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
63%
14 évesen kicsit korai még, mert lehet, hogy ő sem biztos benne és inkább káros, ha megpróbáljátok ráerőltetni, hogy meleg, még ha az is egyértelműen.
2020. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
98%

Ne beszélj vele erről, legalábbis ne kérdezz rá! Beszélj bármiről, tudja, hogy mindent elmondhat, ha bármilyen módon a meleg kérdés előkerül akkor érzékelje, hogy nincs benned elutasítás az irányukban.

Lehet, hogy csak azért nem beszél a lányokról sem, mert zavarba hozza, hogy ilyesmiről beszéljen.

2020. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Itthon nem gyakori téma mássag vagy hogy tetszik e neki valaki. Nem akarom belebeszélni semmit tudom hogy lehet hogy nem meleg csak én azt látom hogy valószínübb hogy meleg de lehet hogy tévedek.
2020. okt. 11. 15:27
 5/70 anonim ***** válasza:
100%

5

Inkább próbáld vele azt érzékeltetni, hogy megbízhat benne, ismerek olyan meleget aki felnőtt párkapcsolatai vannak a szüleinek mégsem mondta el még és valószínűleg soha nem is fogja. Azért gáz amikor valaki ilyen kapcsolatban van a szüleivel, bár sajnos ez a gyakoribb.

2020. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
90%
Ovi előtt ugyan, miben láttad, hogy más?
2020. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a halálom volt, mikor a szüleim, de főleg anyám vagy nővérem kérdezgette, hogy ez vagy az a lány tetszik-e. És én is azt mondtam mindre, hogy nem tetszik. Ettől reméltem azt, hogy békén hagynak, leszállnak rólam a kérdéseikkel. Komolyan, így visszanézve csodálkozom, hogy nem lettem meleg, mert azt hittem, hogy ciki, ha tetszik egy lány.

Ne kérdezz tőle semmit!

Lehet, hogy itt is csak ennyiről van szó. És nyilván most még biztosan nem meleg, legfeljebb majd meleg lesz valamikor.

2020. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok. Utoljára kb. ovis koromban beszéltem a szüleimnek arról, hogy tetszik valaki. Igen, az óvónéni volt az. :)

Szóval ne kérdezgesd, a fiúk nem így működnek.

2020. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
96%
Nem utal rá semmi hogy meleg lenne. Ovis korban normális a másik nem "utálata" Kamaszként normális hogy kínos neki a szüleivel a szerelmi ügyeiről beszélni. Ha mégis meleg. úgyis el fogj mondani neked ha megbízik benned, ne erőltesd a témát.
2020. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
94%
Én nem következtetnék arra,hogy meleg.
2020. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!