Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Anyám és apám 13 éve elváltak. Mindig is rosszban voltak. Viszont az utóbbi időkben a baráti kapcsolatuk megerősödött, amit nem bánok.Viszont most (az előbb) annyit hallottam, hogy nagyon szeretlek, imádlak, kellesz nekem stb, és csókolgatják egymást. (A másik szobában vannak!!) Majd utána bezárkóztak anyám szobájába. Apám beugrott ma estére, nem él velünk nagyon régóta. Undorító (szerintem), hogy ezt előttem, és a 13 éves húgom mellet művelik (én se vagyok sokkal idősebb, 16/L)

Nagyon nagy 'trauma' ez gyerekként.

Közrejátszik, hogy anyám pár nappal ezelőtt még azt mondta, hogy 'így meg úgy utálom apádat'.

Na meg hogy 'apád most hívott, hogy jön. Nem akarom!'

Aztán tessék. Holnap szerintem elbeszélgetek vele, mert ez sajnos nem az első alkalom, hogy halljuk őket.

Nektek mi a véleményetek? Nagyon ideges vagyok.

Bocsi, ha összeszedetlen vagyok, de mostmár nagyon felhúztam magam.



2020. okt. 18. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez amúgy aranyos, olyanok mint a tinik. :DD Tisztára mint az Apád-anyád idejöjjön. Csak gondolom ti nem akarjátok őket összehozni. Fogalmam sincs, milyen a viszonyotok az apukátokkal, de ha viszonylag jó, akkor szerintem ezt az ügyet hagyjátok kettejükre, és annyit jegyezz meg anyukádnak, hogy legyenek diszkrétebbek, mert felkavaró számotokra, és nem tudjátok hova tenni.
2020. okt. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Mondd el neki, hogy:

Oké anya tegyük fel, hogy apa megint vonzó a szemedben, most idézd fel a vele eltöltött évek jó és rossz emlékeit aztán írd le egy papírra külön a jó tulajdonságait és külön a rosszakat.

Meg fogod látni, hogy a távol töltött idő csak megszépítette az emlékeket,de nem hiszem, hogy ok nélkül váltatok el.

2020. okt. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Mi a baj. Egy tipikus se veled se nélkúled szerű kapcsolat...amihez amúgy neked nem sok közöd van,beleszólásod meg még annyi sem.


Viszont azt nyugodtam mondmeg hogy hangosak.

2020. okt. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Relatív hogy mi a normális. Inkább mondanám ezt megszokottnak. Mármint hogy újra egymásba gabalyodtak. Az én szüleimmel is ez volt jó ideg, pedig egyiküknek már volt kapcsolata házasság alatt is. Mindenképp jelezd hogy hangosak. Sajnos nekik kell rá jönni mit akarnak.
2020. okt. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Mondd anyádnak a következőt: Anya, tegnap apa 10 perc alatt elment ma meg 20 perc alatt. Biztosan rendben van a szexuális életetek?
2020. okt. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Joguk van a magánélethez. Lehet, hogy nem tudják, mit akarnak, lehet, hogy ez egy se vele-se nélküle kapcsolat, igazából semmi közötök hozzá. Inkább örülnétek, ha boldogok, akár csak ideiglenesen is. Legalább egymással kavarnak, és nem egy "idegennel" - bár ha így lenne, abba sem szólhatnátok bele.

Legyetek kicsit megértőbbek!

Ti sem vagyok szentek, gondolom.

EGY CSALÁD vagytok, mindenkinek alkalmazkodnia kell egymáshoz.

2020. okt. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonymousreview60 ***** válasza:
65%
#6: Jujj! 😁 Ennél lényegretörőbben nem is lehet.
2020. okt. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
az a helyzet hogy az égvilágon semmi közöd a kapcsolatukhoz. persze a gyerekük vagy, de ők két különálló felnőtt ember, akiknek van magánéletük, amihez a gyerekeiknek sincs semmi köze. "Undorító (szerintem), hogy ezt előttem, és a 13 éves húgom mellet művelik" valahogy ti is a világra jöttetek. meg te is elkezdesz majd szexuális életet élni lassan, az is undorító? amúgy az ajtót bezárták, ennél többet mit tehettek volna? vonuljanak hotelszobára a saját házukból?
2020. okt. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

szerintem csak mondd meg, hogy hangosak. véleményem szerint ez egy se vele-se nélküle kapcsolat. joguk van a magánéletükhöz, és neked is van jogod szólni, hogy lehetőleg halkabban stb.

megértem, hogy 13 év után neked ez hirtelen csapás, de örülj, hogy nem valami nőcsábász ismeretlennel kavar. :D

2020. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szoljal h halkabban v kopogj at ez gaz! Jo lenne tudnotok mi lesz a csaladotokkal, bizonytalan a helyzet , ami titeket mint gyerekeket rosszul erint. Ultessetek le oket h mikyenek a szandekaik. H uhra egyutt lesznek e, mert nektek ezt tudnotok kell!
2020. okt. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!