Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyukámnak...

Mit csináljak ha anyukámnak nincs egy természetes gátlása, mit mondhat el másoknak?

Figyelt kérdés
Folyton lejárat az ismerősők, szomszédok előtt bármilyen ciki sztorimmal, nyelvbotlással, akármivel. Ha például egy szószátyár szomszédot akarok lerázni, meghazudtol előtte vagy lehülyéz (tudom, kegyes hazugság, de csak udvarias vagyok másokkal). Nincs benne gátlás, hogy mit lehet kimondani. Ez nem őszintség, hanem kritikátlanság. Mit tudok csinálni?

2020. okt. 20. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hahahha 10.es ez jó 😂
2020. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért nem így, csak elmondani, hogy nem tud mások előtt viselkedni, nem tudja, mi az az intim szféra vagy személyiségi jog.
2020. okt. 20. 18:03
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
mindegy mit mondasz, a lényeg, hogy kínosan érezze megát..ha a saját bőrén érzi, milyen ez, talán abbahagyja
2020. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg bolond, akkor nincs mit tenni.. mivel ha normálisan tudna viselkedni, akkor nem lenne az:P

Volt nekem is dolgom ilyennel, voltak nagyon durva dolgok, de igazából tőkmindegy, mert egy demens, skizofrén emberrel úgysem lehet értelmesen beszélgetni. Ha erről van szó, akkor legfőképp kerülni kell, hogy a társaságában mutatkozzunk. Ami ugye szintén nem jó megoldás, és majd emiatt még hobvan bekattan, de ilyenkor el kell dönteni, hogy egy bolond álomvilágában mozogjunk mások előtt, vagy legfeljebb akkor hallgatjuk a hülyeségeit, mikor más nem látja.

2020. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!