Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és elmentem találkozni a barátaimmal. Lemerült a telefonom így anya nem tudott elérni engem, de tudta hol vagyok és mikor érek haza. Erre valahogy bejelentkezett a Facebookomba (fogalmam sincs hogyan, nem tudja a jelszavamat és a laptopom is zárolva van) és tiltotta az ismerőseim nagy részét, ráadásul elolvasta a létező összes üzeneteimet is.

Mit tudnék ezzel kezdeni? Próbálok vele beszélni erről, de természetesen magának ad igazat és a fejemhez vágja, hogy milyen sok fiú ismerősöm van meg, hogy milyen alakokkal írkálok én. Pedig amúgy semmi köze hozzá szerintem, egyebként is csak ismerősökkel beszélek.

Apa is neki ad igazat, tanácstalan vagyok.



2020. okt. 22. 11:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon nem normális. (két kamasz gyerek anyukájaként vélem így)
2020. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

Applock alkalmazást letölteni. Ha saját készülékéről jelentkezett be akkor az hogy megváltoztsttad a jelszavad az elég egy ideig.

Esetleg csinálj még egy profilt és a magánügyeidet azon intézd afőprofilt meg tartsd meg csalinak.

2020. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 kovpet ***** válasza:
100%
Ez nem hogy nem normális, hanem még bűncselekmény is.
2020. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az anyádnak van egy kis agybaja.

Mind a kettő jelszót változtasd meg valami totál másra.

2020. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
érdemes lenne megnézned az emailjeidet, mert ha nem a te eszközeidről (telód,laptop) lépett be valaki, akkor értesítést küld a fb hogy mikor, miről, honnan valaki próbált belépni a fiókodba. nekem most az elmúlt hetekben 2x megváltozott a jelszavam és az emailben azt írták, hogy bulgáriából lett megváltoztatva. szóval ennek tükrében biztos vagy benne, hogy anyukád lépett be?
2020. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

nem normális.

Jó nagy gciség volt ez tőle.

2020. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem... milyej OKJ-t csinálsz? Mivel 19 vagy, gondolom ez az első éved. Hány éves a képzés?
2020. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Savlekotő ***** válasza:
Jól sejtem hogy jehovás?
2020. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ápoló okj-n vagyok jelenleg, igen, ez az első évem. Nem jehovás.:D Azt csinálom, hogy nem megyek sehova amíg muszáj itt laknom, mert konkrétan megtiltotta, hogy találkozzak másokkal, és képes kizárni a lakásból is. Megpróbálom majd összeszedni magam és elmenni innen, mást nem tudok tenni
2020. nov. 15. 02:30
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehet valaki ennyire gyökér... Melyik városban éltek? Ugyanoda jársz suliba is?
2020. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!