Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és elmentem találkozni a barátaimmal. Lemerült a telefonom így anya nem tudott elérni engem, de tudta hol vagyok és mikor érek haza. Erre valahogy bejelentkezett a Facebookomba (fogalmam sincs hogyan, nem tudja a jelszavamat és a laptopom is zárolva van) és tiltotta az ismerőseim nagy részét, ráadásul elolvasta a létező összes üzeneteimet is.

Mit tudnék ezzel kezdeni? Próbálok vele beszélni erről, de természetesen magának ad igazat és a fejemhez vágja, hogy milyen sok fiú ismerősöm van meg, hogy milyen alakokkal írkálok én. Pedig amúgy semmi köze hozzá szerintem, egyebként is csak ismerősökkel beszélek.

Apa is neki ad igazat, tanácstalan vagyok.



2020. okt. 22. 11:47
1 2 3
 21/21 Savlekotő ***** válasza:
19 vagy miért ne találkozhatnál beszélhetnél másokkal.. Gondolom otthon van vmi amiről nem akarja h talán beszélj másoknak.. Iskolába be enged,vagy ott se szólalhatsz meg?
2020. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!