Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljem meg anyával?

Hogy beszéljem meg anyával?

Figyelt kérdés
Szóval annyi hogy nekem jelenleg fém szemüvegem van és kb. másfél éve ezt a keretet hordom és azóta egyszer voltunk szemüvegesnél de akkoris csak lencsét cseréltünk mert nem találtam másik olyan keretet ami tetszene nekem ezért maradt ez a keret. Nemtudom miért, de keretnek a lencse részén az egyik bentebb van egy kicsit mint a másik de barátnőim aztmondják hogy alig látszik engem viszont eléggé zavar. Viszont szóba hoztam ezt már anyának 1 hónapja hogy menjünk új keretért de mivel 2 hónapja csináltattunk új lencsét bele ami elég drága volt mert romlott a szemem, ezért aztmondta nem veszünk új keretet most mert nem rég voltunk. De én meg már nem szeretném ezt a keretet mert mint mondtam kicsit furán áll mert az egyik lencse bentebb van mint a másik..kb. fél évente járunk új szemüveget csináltatni...Most várjak vele vagy mit csináljak?
2020. okt. 26. 08:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%
5, 20-25ezer azért, mert csak lencsét cseréltek. Ha komplett új szemüveget veszel, az minimum a duplája, még ha olcsó keretet választasz is.
2020. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a keretet is te választottad, nem?

Nehogy már bugyi módra párhavonta cserélgesd a szemüvegkeretet, mert épp rájössz, hogy más a divat...


A lencse problémáidra már írta valaki, hogy ha különböző a két szemed, akkor a két lencse sem egyforma - tehát az nem hiba, hogy vastagabb és kijjebb van a keretben...

2020. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!