Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám többszörösen megcsalta...

Anyám többszörösen megcsalta a pasiját. Hogyan változtassam meg? Botrányos dolgokat tett évekig, már nem tudok anyaként felnézni rá.

Figyelt kérdés

A pasija sem lehet normális, mert tud arról, hogy anyám megcsalta őt többször. Annyira undorodom tőle, nem akarom, hogy egy anya ilyen legyen.

Azért csalja, mert a pasi dühös volt rá, megmondta, hogy ne veszekedjenek és még ilyen hasonló idióta kifogásokat keresett mindig. 5 napra elment anyám egy férfival egy lakásba. Anyum barátja persze, hogy visszafogadta ezek után is. Még fizetnie sem kell neki semmiért. Nem tisztel anyám senkit.

Amikor anyum részeg (kb majdnem minden nap), akkor előfordult, hogy engem leribizett mamám előtt, pedig nem beszélgetek egy fiúval sem. Egy exem van, de csak azért feküdtem le vele, mert szerettem, de kihasznált, szóval dobtam. Ennyi, amiért így beszél néha velem.

Külföldön él, de oda fogok nem sokára költözni csak nem vele fogok lakni. Nem akarom, hogy részegen vagy kurafikkal feljöjjön titokba a lakásomba. Ez csak egy verzió, hogy mi történhet majd, de szerintem nem állok messze a valóságtól. Ha nem adnám neki oda a kulcsomat, akkor megint én lennék a rossz és érzelmileg zsarolna. Egy gyors tréning kellene neki csak nem hiszem, hogy hatásos lenne. Ennek ellenére inkább kiírom magamból és hátha lesz valami jó tanács idősebbektől.



2020. okt. 29. 17:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

19# akkor olvasd újra ennek a betegnek a kérdését. Egyszer ment el. Egyszer szólt az anyja a csúnyát. És a többit meg hozzáképzeli, és ezt írja is! Ti viszont meg már a föld alá ásnátok! Ennek a kölöknek ahhoz sem lenne köze, ha az anyja öt bantu négerrel keféltetné meg magát úgy, hogy füstöl és nehogymár szégyellni kelljen egy szülőnek azt, ha van nemi élete!

Mondom, olvasd újra! Azért, mert megcsalta a párját, akkor máris rossz anya??? Mi van???

2020. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki leribizi a gyerekét és részeges, az igen, rossz anya! Változtasson magán! Az pedig, hogy valakinek van nemi élete messze nem azt jelenti, hogy ótvar bárcásként kelljen viselkednie... Ki mondta, hogy el kellene ásni? Dehogy, de az tuti, hogy tisztelete nemhogy nulla, hanem a mínusz tartományban mozogna nálam, főleg, ha még ő ribizett volna le engem ezek után...
2020. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Ajaj... Valaki nagyon magára ismert. Cicanacis felhasználó más világban él. Valaki hozza le közénk, de nagyon gyorsan, mert idióta módjára viselkedik. Bár a nevéből következtetve nem sokra számítottam.

Megkérdezném tőle, hogy milyen gondolatokat és érzéseket váltana ki önmagából, ha a saját anyja ribizné le? (Akkor is, ha NINCS igaza és akkor is, ha igaza van az anyának)

2020. nov. 1. 22:30
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát valószínű magából indult ki, és most őszintén: tényleg mit várni egy olyan embertől, aki magát Cicanacisnak nevezi. :D Mint valami rossz... Az pedig, hogy nála ez a normális nemi élet, hát, gratulálok a szüleinek! Sebaj, jó volt látni a hisztis vergődését.
2020. nov. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!