Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám többszörösen megcsalta...

Anyám többszörösen megcsalta a pasiját. Hogyan változtassam meg? Botrányos dolgokat tett évekig, már nem tudok anyaként felnézni rá.

Figyelt kérdés

A pasija sem lehet normális, mert tud arról, hogy anyám megcsalta őt többször. Annyira undorodom tőle, nem akarom, hogy egy anya ilyen legyen.

Azért csalja, mert a pasi dühös volt rá, megmondta, hogy ne veszekedjenek és még ilyen hasonló idióta kifogásokat keresett mindig. 5 napra elment anyám egy férfival egy lakásba. Anyum barátja persze, hogy visszafogadta ezek után is. Még fizetnie sem kell neki semmiért. Nem tisztel anyám senkit.

Amikor anyum részeg (kb majdnem minden nap), akkor előfordult, hogy engem leribizett mamám előtt, pedig nem beszélgetek egy fiúval sem. Egy exem van, de csak azért feküdtem le vele, mert szerettem, de kihasznált, szóval dobtam. Ennyi, amiért így beszél néha velem.

Külföldön él, de oda fogok nem sokára költözni csak nem vele fogok lakni. Nem akarom, hogy részegen vagy kurafikkal feljöjjön titokba a lakásomba. Ez csak egy verzió, hogy mi történhet majd, de szerintem nem állok messze a valóságtól. Ha nem adnám neki oda a kulcsomat, akkor megint én lennék a rossz és érzelmileg zsarolna. Egy gyors tréning kellene neki csak nem hiszem, hogy hatásos lenne. Ennek ellenére inkább kiírom magamból és hátha lesz valami jó tanács idősebbektől.



2020. okt. 29. 17:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%

De miért kell után menni.

Oké,értem,hogy külföldre akarsz menni,de tőle távolabb költözz.

Ha pl. Bécsben él,akkor te kerüld el Bécst,vagy legalábbis azt a részt,ahol él.

Ja és ne mondj semmit a költözésröl.


Ha ezeket betartod,akkor meg se fog találni.

2020. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
26%
Anyád jó nő? Van kedve ismerkedni?
2020. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Gáz viselkedés valóban. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha úgy érzed jónak!
2020. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
16%

Igazából semmi közöd anyád szexuális életéhez, ahogy egy szülőnek sincs semmi köze a felnőtt gyereke nemi életéhez. Semmi. Nem tudom érted e, hogy talán véleményed lehet, de ennél több jogod nincs, mert ő egy másik ember és nem szokás beleszólni abba, hogy ki kivel van. Esetleg tanácsot adhatsz, de ennyire gusztustalan belenyúlni, ahogy te elképzeled, úgy nem.

Ő az anyád és nem a szeretőd. Az, hogy anyádnak igen bizarr a nemi élete, az az ő dolga, neked ebbe semmi beleszólásod nincs.

2020. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%
Undorodni azért undorodhat...
2020. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%
És akkor máris rossz anya, mert úgy kefél és azzal, akivel és ahogy akar?? Bezzeg másik kérdésnél meg arról papol ez a rakás ember, hogy nehogymár a szülő beleszóljon a gyereke életébe! Itt meg még meg is köveznék ezt a nőt, mintha bárki baromi tökéletes lenne, élükön a kérdezővel, aki az anyaságot összemossa az anyja szexuális szokásaival. Én meg ettől undorodom, mikor ilyen rohadt képmutatóak és álszentek az emberek.
2020. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%
Mit véded már annyira, a saját lányát leribizte ezt az alkoholista nő! Ha képmutatót keresel, az itt az anyában keresendő... Minden ok meg van a kérdezőnek az érzéseihez! Miért kellene valakitől azért hasra esni, mert anno szülni tudott? Egyszer merne anyám minden ok nélkül leribizni, megbánná abban a pillanatban...
2020. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem véd és az, amikor leírom, hogy egy gyereknek semmi köze az anyja szexuális életéhez és látom ezt nagyon nehéz megérteni! Nem azt irta, hogy rossz anya, hanem azt, hogy szerinte mekkora ribi, mintha lenne hozzá köze és hogy mikor részeg volt, akkor rosszat mondott neki, mintha bárki értelmes és okos lenne részegen! Undorító, hogy saját magatoknak a részegségetekbe bármi belefér, mert hát az alkohol, de a másikat meg sima bemondás alapján már minden szarnak elmondja. A kérdező is szép gyerek mondhatom, hogy képes ezt tenni a saját anyjával. Vagy pedig beteg, hogy szerinte a normális szexuális élet a megfelelő jele a jó anyaságnak. Vagy pedig féltékeny, ki tudja miért, de semmiképp sem normális a célja és a motivációja.
2020. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%
18 te egyébként elmebeteg vagy? Mit védesz tkp? az össze-vissza közösülés,fetrengés és alkoholizálás nem normális emberre vall. És ha ez közben egy 'anya', akkor joggal panaszkodik a gyereke.
2020. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%
18-as nálad valóban elgurult a gyógyszer. Egy anyának példát kell mutatnia, és sosem ribizné le a lányát egy jó anya! Nekem nem kellene egy részeges, ordenáré stílusban beszélő riherongy anya és kész. Jah, és se részeges, se mindenkivel összefekvő tini nem voltam...
2020. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!