Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Kiskomlsi69 kérdése:

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy együtt szeretnénk lenni O 30 éves ferfi, én pedig 17 lány?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak segítségét szeretnék Kerni és azt is hogy emiatt ne álljatok belem ismeretlenül hisz nem ismertek se engem se öt

Van egy férfi és egy munkahelyen ismertük meg egymást már 3-4honapja -beszélgetünk és kialakult köztünk egy erősebb kötelék, és vonzódunk egymáshoz

Az a helyzet hogy anya is ismeri hiszen mi 3an (férfi, anya és én) egy munkahelyen dolgozunk. Viszont 2-3hete mondta is hogy szóljak neki hogy miképp döntöttem ugyan is együtt szeretnénk lenni de én tartok anyának a reakciójától

És abban kérem a segítségeteket hogy, hogyan is mondhatnám el anyukámnak hogy mi 2en szeretnénk együtt lenni

Ő 30 éves, én pedig 17


2020. nov. 1. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Az a gond, hogy az előzőeknek igaza van.

Egy 30 éves felnőtt férfi, teljesen más eletszakaszban van. Ennyi idősen házasság, gyerek a cél a legtöbbnél vagy azt nem is akar akkor is tartós kapcsolat. Esetleg ház vásárlás, az élet megalapozása.

Egy 17 éves meg nem tart itt.

2020. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is kamu az egész!

De ha mégsem: kérd meg a 30-ast, ezt beszélje meg Ő az Anyuddal!! Aztán nézd meg, milyen képet vág hozzá! Meglehet, hogy anyuddal már bőven űzik az ipart, és téged mint egy friss húst visznek oda harmadikként... hogy egy kicsit feldobják veled a műsort! Szép is a szerelem. :))

2020. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A leendő pasikád, álljon oda anyád elé és mondja meg hogy mit akar.
2020. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
mondd meg a parodnak, hogy alljon szepen anyu ele, es mondja meg neki “osszejottem Klarikaval, hivhatom mostantol kedves mamanak?”
2020. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

Menekülj ettől az embertől. Akinek 30 évesen egy 17 éves megfelelő szellemi partnernek tűnik, az nem komplett.

Nem téged szóllak le, de ennyi idősen még nagyon gyerek a fejed még ha úgy is érzed, hogy nem az. A pasi valószínűleg azt látja benned, hogy feszes a bőröd meg jól esik neki a rajongásod, de ez nem egyenrangú kapcsolat.

Anyukád nyilván ki lesz akadva, mert ezt ő is tudja és szerintem valahol mélyen te is. Ki fog használni, te pedig olyan szerelmes leszel, mint ahogy arra csak egy 17 éves képes. Kíméld meg magad ettől a csalódástól.

2020. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

En 30 eves vagyok de nem tudnek elkepzelni egy kapcsolatot egy 17 eves lannyal.

Lehet hogy szexre jo lennel neki, mert ha en szingli lennek akkor szexre johetne barki aki vonzo, persze torvenyes kereteken belul mert ahol elek itt 17 eves nem szexelhet 30 evessel.

De Magyarorszagon legalis, ugyhogy a szingli ferfiak ugy vannak vele hogy ha a csaj vonzo akkor miert ne dugnak meg. Na de kapcsolat az kerdeses.

2021. ápr. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!