Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elleneznétek ti is azt, ha a...

Elleneznétek ti is azt, ha a gyereketek a tanári pályát választaná?

Figyelt kérdés
Ez a szakma kb a leg alulfizetettebb az egész országban és ebből nem fog megélni. Biztos, hogy később megbánja

2020. nov. 4. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/152 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Ha hivatásának választja, rátermett, támogatnám.

Amúgy mindenben támogatnám, amit tanulni szeretne.

Hülyeség az ilyen sztereotipia.

Akkor ne tanulj semmit, ha azt várod, hogy agyonkeresed magad.

2020. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/152 A kérdező kommentje:
Fiatal fejjel még naív, fogalma sincs a világról... Aztán mikor nem tudja majd befizetni a számlákat, akkor jön a pofára esés
2020. nov. 4. 15:29
 3/152 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ha nagyon akarja csinalja. Igen, keveset keresnek, de par ev alatt fellehet tornazni 200-ra. De ha ezt a hivatasanak tekinti, akkor hadd csinalja, mert igy lesz boldog. Ha mas szakma nem erdekli, mire kene menjen, gyarba? Ahol videken az emberek orulnek a 140-nek, ha meg tobbet akarnak irany hetvegezni meg 2 muszakozni? Csinalja csak.
2020. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/152 anonim ***** válasza:
99%
Nem ellenezném. Örülnék, hogy tudja, hogy mit akar.
2020. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/152 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a szívem szakadna meg. A tanári hivatás nagyon szép dolog, de kb éhenhalásra jó. Az összes tanárom, aki nem volt full kiégett vagy ippeghogy nyugdíjas orvos, ügyvéd, vagy mérnök házastársa volt, nekik nem fájt a fejük a kereset miatt. Csak akkor menjen tanárnak, ha nem számít neki a pénz. Egy csaladot eltartani tanári fizuból nagyjából képtelenség.
2020. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/152 anonim ***** válasza:
96%
A magántanárokra pont nem igaz, hogy olyan hű de szörnyen keresnének, ha pedig keresett a szak, amit választ, mindig lesz munkája, még ha nem is fog milliókat zsebre tenni.
2020. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/152 anonim ***** válasza:
87%

“Fiatal fejjel még naív, fogalma sincs a világról... Aztán mikor nem tudja majd befizetni a számlákat, akkor jön a pofára esés“

Ha lesz parja siman kitudnak venni egy alberletet, akar meg pesten is, es azert 5 ev egyetem alatt a legtobben megtalaljak a szamitasaikat.

Sot, hozzatennem, ha normalis anya vagy, gondolom egyetem utan meg maradhat nalatok valamennyit ha megsincs senkije, 2-3 ev utan ugyis ossze sporol annyit hogy elmenjem egy videki suliba, es vegyen egy ottani hazat hitelre, meg lehet kap szolgalati lakast is.

2020. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/152 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem mindenképp érdemes lenne valami piacképes pálya felé terelni.... Gazdasági, műszaki vagy infós pálya felé. Ezekből lehet megélni. Vagy szakma
2020. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/152 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes nekem van tanárismerősöm és megkeress 400 ezret nettóban.

Igaz neki nem annyiból áll a "tanár" hogy beül állami helyre és várja hogy emeljenek a fizuján.

Hanem magánsuliban tanít és folyamatosan képezi magát ezen felül magánórákat is tart.

Akik sirnak hogy keveset kapnak annyit is érnek, lusták magánórát tartani, vagy képezni magukat.

2020. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/152 anonim ***** válasza:
73%
#9: 10pontos! :)
2020. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!