Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik mivel jár az...

Miért nem értik mivel jár az online iskola?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egyetemista vagyok, ausztriában tanulok. Nekünk már a múlt félév és ez is online, így hazaköltöztem, hogy ne kelljen ott fizetni a lakást stb.. elég sok a tennivaló a sulival, minden nap vannak online óráim illetve azon kívül is sok időt kell a laptop előtt töltenem, beadandók írása, tanulás stb.. Ezen kívül azért igyekszem itthon is tevékenykedni: eljárok sportolni, sétáltatom a kutyusaimat, takarítok, csinálom a mosást, ha van kerti munka azt is, illetve hétköznapokon én főzöm az ebédet. Ennek ellenére a szüleimtől csak azt hallgatom, hogy semmit nem csinálok csak ülök és “gépezek”.. szinte egyik órámat sem tudom normálisan végigülni mert nekik pont akkor kell valami segítség, hiába mondom, hogy kötelező órám van, akkor leordítanak. Kb 2 hétig tart megírnom egy 2 oldalas beadandót mert amint leülök a laptop elé 5 percenként hívnak csinálni valamit, ide kell menni oda kell menni stb.. nem értem miért nem értik, hogy tanulnom kell, mindketten jártak egyetemre (sőt apa orvosira) szóval tudhatnák hogy az egyetemet nem tudom napi 1 óra tanulással lerendezni... ha beszélek velük akkor mondják hogy jaj igen megértik aztán másnap kezdődik megint az egész cirkusz.. mit tehetnék még?

2020. nov. 16. 09:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
87%
Ragaszd ki az órarended az ajtódra, és írd oda csupa nagy betűkkel, hogy bocsi, most órád van, légyszi ne zavarjanak, és zárd magadra az ajtót arra az időre. Aztán amikor vége van az órának, vagy van egy szabad délutánod, akkor meg te ajánld fel, hogy segíts meg menj erre-arra velük. Jobbat nem tudok, ha ez se működik, akkor én beszélnék velük, hogy így nem tudod befejezni az egyetemet, ha folyton nem hagynak tanulni, ezért elköltözöl, akár Magyarországon egy albérletbe, vagy mész vissza Ausztriába, ez már rajtad múlik. Ennek így semmi értelme, ahogy most csinálod, abból ők se értenek meg te se jutsz előrébb.
2020. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon durvák a generációs különbségek manapság. Rosszabb, mint bármelyik korban.
2021. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!