Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nagyapám és az apám is...

A nagyapám és az apám is verte a családját, emiatt undorodom a férfiaktól. Ez orokre így marad, vagy lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Már rajottem, hogy kollektíven undorodom a férfi nemtől es tudom, hogy emiatt van. A nagyapámat es az apámat is meg tudnám ölni, gyűlölöm őket, le tudnám oket hányni, azért amit csináltak. Az anyámat mindkettő megverte, az apám volt, hogy véresre, a szemem láttára... nem is tudom hogy várja el az élet, hogy ezek után normális legyek.

Leszbikus nem lettem es fizikailag tudok is vonzodni a férfiakhoz, de akkor is undorodom a férfi nemtől. Lenezem őket es a női nemet felsőbbrendűnek érzem. Néha még a férfiparfümtől is rosszul vagyok. TUDOM, hogy nem minden férfi az apám es a nagyapám, de nem tudom kiolni magamból ezt az érzést. Utálom magam, amiért az apámat nem jelentettem fel gyerekként. Másrészt, ha összejönnek valakivel, tudom, hogy egy ilyet vonzanék be... vagy próbáljak meg leszbikus lenni?


2020. nov. 27. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Leszbikusnak lenni kell, nem próbálni.


Szerintem menj pszichológushoz. Én is sokáig lenéztem a férfiakat, hasonló okok miatt.


És ne menj a felnőtt kapcsolatokba, mert tönkre fog vágni a sok nőgyűlölő.

2020. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikusságot nem választja az ember. Érdemes lenne pszichológussal beszélgetned, ha találsz normálisat.
2020. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Savlekotő ***** válasza:
90%

Pszichoterápiát javaslom,Leszbikusnak meg nem könnyű lenni csettintésre az nagyon nem így működik azzal ugyan úgy sérülnél megerőszakolnád magad ha fizikálisan férfiakhoz vonzódsz továbbra de fejben rettegsz tőlük, menekülnél magad elől az emlékeid elől. Önismereti könyvek,meditáció pszichoterápia ilyesmit javaslok. De mivel ilyen területen dolgozom,tudom,nem lesz ez könnyű.Évek munkája lesz.

70F

2020. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Pedig ott is fel akartam tenni kérdést, engem semmilyen férfi nem tudna kiakasztani, tudom, hogy hogy kell odaszúrni

Viltam mar orvosnál, erről a verés témáról meg beszélni sem tudtam, mert akkora gombóc van a torkomban miatta.

Sajnos mikor vonzodom valakihez, akkor is ott van bennem, hogy ez egy férfi es emiatt undorító, nem érdemel meg, nem akarom, hogy élvezze, hogy hozzamér es azt akarom, hogy szenvedjen.

Igazából fizikai vonzalmat mar éreztem lany iránt is, bar lehet ez csak fantázia volt, de együtt élni nem hiszem, hogy tudnék nővel... pedig csodás lenne, ha szerelmes tudnék lenni egy nőbe. Ő hozzam érhetne es nem zavarna, ha élvezné, másrészt egyenrangúnak gondolnám.

2020. nov. 27. 20:20
 5/17 anonim válasza:
94%

Hasonló helyzetben vagyok én is, engem ugyan kevesebb lelki, inkább fájdalom ért, talán ennek tudható be, hogy körülbelül 4-5 év elteltével kezd(t)em azt érezni, hogy jobb lehet a helyzet.

Undorodtam a férfiaktól, ránézni nem tudtam egyre sem, folyamatosan előjöttek újra és újra azok a borzalmas emlékek...

Nekem ugyan nem sokat segített, de pszichológust érdemes lehet felkeresni.

Ezeket feldolgozni mindenképpen egy hosszú folyamat, szóval ne keseredj el ha nem sok eredményt látsz, de kívánom hogy idővel elérd a céljaid.

2020. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Aki valóban szeret az nem csinál ilyet.

Keresgélj a srácok között, ha valaki szimpatikus lesz és jobban megismered, akkor maguktól elillannak majd ezek a gondolatok.


Olyan nem létezik, hogy bevonzás. Egy választás mindig rajtad áll.

2020. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az apám fuggoje volt az anyámnak, rengetegszer bőgött neki, mint egy hisztis kislány, 10 évvel a válás után is felhívta bőgve, hogy menjen vissza hozza. Egy mentális beteg borderline f.sz es emiatt ordított es vert. A gyomrom felfordul tőle. Szóval lehet itt szerelmesnek lenni, ha összejönnék valakivel az is biztos beteg lenne es ugyanúgy verne... ráadásul az anyám húga szinten kifogott egy bűnözőt, aki verte... hat lehet ez véletlen es nem átok? Biztosan nem.
2020. nov. 27. 20:30
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem tetszik valami a kapcsolatban akkor otthagyod. Ennyi.
2020. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Savlekotő ***** válasza:
2020. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
semmi gond. maradj magadnak. alakítsd ki az életed. tartsd el magad. ne csinálj gyereket. férfiaknak még a közelébe se menj. az élet majd csak elmúlik így is.
2020. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!