Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez? Hogy tudnék...

Normális ez? Hogy tudnék magamon változtatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval annyi a lényeg hogy a lányomnak barátja van lassan 1 hónapja vannak együtt. Amikor bejelentette nekem, nem örültem neki de ezt nem mutattam ki. 14 éves a lányom a barátja 18. Kétszer volt itt a barátja kb. 2 héttel ezelőtt, és most egy hete. Azóta csak a fiúhoz mennek. Különösebb bajom nincs is vele, csak szerintem a lányom nem érett erre...Valamiért nagyon zavar hogy amikor tudom hogy nálunk van, bezárják az ajtót, és kitudja mit csinálnak, meg mindig arra gondolok hogy az én kislányomat számomra egy "vadidegen" fogdossa, meg minden....Nem tudok ezzel az egésszel megbékélni de amikor kéri, hogy had menjen át a barátjához nincs szívem aztmondani hogy nem. De akkor is csak ezen kattogok..Most lehet írni, hogy maradi vagyok meg hülye..de szerintem nem vagyok ezzel egyedül! Hogy tudnék változtatni magamon? Mert ez engem nagyon frusztrál..Normális ez..? 44/N
2020. dec. 1. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
#10 Tökmindegy, mennyinek néz ki, és ez a "lányok előbb érnek" se fejben igaz, csak fizikailag...
2020. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%

Miért nem nyitsz be a szobába? Félsz a látványtól?

Vagy kulccsal zárták be...?

2020. dec. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
A lányod a fiúnak való megfelelés kedvéért gyerekkorától szexel. Ez abszolút nincs rendben. Bizonyos rétegeknél természetes csak az ilyesmi, azoknál, ahol a korai családalapítés az egyetlen eredmény, amit fel tudnak mutatni.
2020. dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
A roma szokások átszivárognak a nem romák körébe is.
2020. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
43%
Ez nemcsak a romákra jellemző. Itt a gyakorin sok lány már jóval 14 éves kora előtt szexel. Illetve nemcsak a gyakorin...
2020. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%

A hótiszta lelkű kislányod már rég nem szűz.

Jobb lenne ha elbeszélgetnél a barátjával.

2020. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem ártana a fiút kiismerni, mert ha nem látja, hogy tartania kell tőled, simán hagyja teherbe esni a lányt, hiszen nem az ő problémája, hanem "női dolog".
2020. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek!:)
2020. dec. 3. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!