Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányok szülei miért féltik...

A lányok szülei miért féltik ennyire őket?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.

Azt vettem / veszem észre, hogy a kamasz lányokat nagyon féltik, főleg az apjuk.

Én ezt alaptalannak gondolom, nem azt mondom, hogy én nem félteném a lányom, de szerintem az túlzás, hogy a lányokat ennyire féltik.

A fiúkkal is történhet bármi, sőt rosszabb is, verés és stb.

Nem értem miért félteni, ő problémájuk, ha valami történik velük.



2020. dec. 4. 15:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%

A lány az esetek többségében gyengébb, mint a pasija. Máshogy jön ki a dologból, ha erőszakoskodnak vele.

Ha leitatják, bedrogozzák, akkor megerőszakolhatják, fiúkkal ilyen eset nem nagyon történik.

Ha meg teherbe esik (nem feltétlenül erőszak, hanem a védekezés hiánya/rosszul alkalmazása miatt), akkor az főleg a lányos család gondja szokott lenni. Ha elveteti, akkor azért, mert a lány sérül ebben testileg/érzelmileg, ha nem vetetik el, akkor meg rajtuk marad.

2020. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
75%

A fiamat szerintem kellő időben felvilágosítottuk az óvszer használatáról.Nem csak a terhesség miatt.A fiú egészsége is fontos.Nemibetegség is lehet

a felelőtlen szex vége.

Mind a lányra mind a fiúra nézve így biztonságos.

2020. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Metionin ***** válasza:
43%
Mert szar a tiniterhesség és az abortusz.
2020. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%
Egy lányra nagyobb veszélyek leselkedhetnek, erőszak, nem kívánt terhessék, elrabolhatják őket stb. Meglehet érteni ha féltik őket.
2020. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
88%
6os, és megfutamodott? :D
2020. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
3%
Persze hogy féltik őket amikor rengeteg terrorista van európában. Sz Dániel és F Viktor is lehet hogy kijött a börtönböl a néhány év büntetés után már: [link]
2020. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
95%

Nem, de nézett nagyokat, én meg azt sajnálom, hogy ezt nem vettem fel. Ráadásul sokáig színészkedett a férjem, szóval remek alakítás volt. Két év után már a lányom is röhög rajta. :D

6-os voltam

2020. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
95%
:D
2020. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
30%

Egy 5 éves kisfiú is tudja, hogy a lányok gyengébbek...


Esetleg egy feketeöves karatést nem féltenének jobban, mint egy fiút.

2020. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%

13-as: Az, hogy tudja, mit kockáztat, nem jelenti azt, hogy nem kockáztat :D Épp a mai napon volt, hogy elfogyott az óvszer, nem vettük ezt előre észre, csak mikor már kellett volna és a 29 éves párom győzködött, hogy ne aggódjak, majd időben kiveszi (még nem szeretnénk babát).

Ha egy 29 éves felnőtt férfi így gondolkodik álló szerszámmal, akkor szerinted egy hormonoktól fűtött 15 éves mit fog csinálni?

Én felnőtt nőként észnél vagyok. Egy kislány még megvezethető/meg akar felelni.

2020. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!