Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányok szülei miért féltik...

A lányok szülei miért féltik ennyire őket?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.

Azt vettem / veszem észre, hogy a kamasz lányokat nagyon féltik, főleg az apjuk.

Én ezt alaptalannak gondolom, nem azt mondom, hogy én nem félteném a lányom, de szerintem az túlzás, hogy a lányokat ennyire féltik.

A fiúkkal is történhet bármi, sőt rosszabb is, verés és stb.

Nem értem miért félteni, ő problémájuk, ha valami történik velük.



2020. dec. 4. 15:14
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy meg engem a csajom győzködött, hogy kockáztassunk, nagyon fel volt izgulva. És a hosszú előjáték után vettük észre, hogy nincs gumi. Én is nagyon fel voltam izgulva képzelhetitek. De tudtam azt, hogy nem fogom tudni kihúzni időben, ez van, béna vagyok. :D És ő benne lett volna, pedig nem akartunk gyereket. De akkor ott én mondtam, hogy nem.

Szóval akármelyik fél lehet hülye. :D

2020. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg engem a csajom győzködött, hogy kockáztassunk, nagyon fel volt izgulva. És a hosszú előjáték után vettük észre, hogy nincs gumi. Én is nagyon fel voltam izgulva képzelhetitek. De tudtam azt, hogy nem fogom tudni kihúzni időben, ez van, béna vagyok. :D És ő benne lett volna, pedig nem akartunk gyereket. De akkor ott én mondtam, hogy nem.


Szóval akármelyik fél lehet hülye. :D


Te egy nagyon buta férfi vagy. Az a baj hogy te félre lettél nevelve. A te generáciod már nem tudja mi az a tisztességes házas élet. Vicces hogy Orbán Viktor a migránsoktól félti az európai civilizáciot amikor maguk az európaiak teszik tönkre. A mai fehér európai ateista-keresztény lányok haspoló ruhában járkálnak , isznak meg cigiznek. Ez a mindent megengedő rendszer azonos szinten veszélyes mint az Iszlám Állam radikalizmusa.

2020. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
88%
vitatkoznék veled, de látom, hogy leragadtál egy ponton és fárasztana a szűklátókörűséged.
2020. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Krisztián the Great ***** válasza:
0%

Látták az amerikai filmekbe, és már szinte kötelező dolog, hogy az apuka vadászpuskát tartson a sufniban :D Nem igaz, hogy a lányokat több baj érheti, max annyi, hogy tartósabbak a következmények, és nagyobb szívás foglalkozni velük (terhesség). Ja, meg ha egy srácot megerőszakolnak, az hót nem érdekel senkit, így nyilván nem tudnak róla az emberek, nem kerülnek be a statisztikákba, stb...

Ősi sztereotípia, az őskorból maradt ránk: a nő gyenge, meg kell védeni, a pasi erős, de ha baj éri, senkit nem érdekel, mert "férfi, túl lesz rajta"

2020. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!