Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 éves lányom magára...

A 17 éves lányom magára tetováltatta hogy “Mocskos a lélek, de tiszta a szív” szerintetek NORMÁLIS?! Mit tegyek??

Figyelt kérdés
Egyáltán ez mit jelent? Mocskos lélek???
2020. dec. 6. 22:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%

Érteni vélem amit jelent, és annyira nem érzem hülyeségnek. Engem jobban érdekelne, őt mi fogta meg ebben a sorban annyira, mire kell, hogy emlékeztesse őt ezen túl (örökre), kinek üzen vele: másoknak vagy önmagának, és hogy számára mit jelent ez a szöveg. Nekem, negyvenes pszichoturkásznak mást mond, mint neki 17 éves diákként. Gondolom, nincs tervben közös anya/apa(?) - lánya tetkó még. (?) Nyugi, csak ugratlak.:)

Kopni fog a minta és vannak már módszerek az eltüntetésére, ha egyszer meg akar szabadulni tőle.

Esetleg fizethetné a "szalon", ahol szülői engedély nélkül kiskorút hímezgettek, ha nem akarnak zűrt a nyakukba.

2020. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

Tipikusan nyomorult lázadó tini szöveg. Ez az engem nem ért meg senki a világ ellen vagyok stb...

Ultra gáz, olyan mint egy szaros Mr Busta szöveg.

Amúgy 17 évesen sehol nem csinálhattak volna neki semmilyen tetoválást.

Hogy mit csinálj? Semmit. Most már semmit. Nézz körül mit rontottál el miért lett olyan amilyen. Hogy miért varratott magára egy ilyen közhely ótvar vérciki semmitmondó szöveget.

2020. dec. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
93%
tetováltasd magadra: "nincs több zsebpénz!" :D
2020. dec. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó kettőnek: azért egy szülői aláírást odahamisítani egy lapra szerintem

nem nagy dolog, ne a szalont szidjuk már.


Amúgy meg árt neki ez a tetoválás? Legalább nem valami csúnyát varratott magára. Ha majd megunja, vagy nem fog neki tetszeni akkor leszedeti.

Kérdező, te már sokat nem tudsz tenni az ügyben.

2020. dec. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%
Úgy tudom, a szülőnek jelen kell lennie a műveletnél, vagyis nem elegendő egy post it - en kifejezni, hogy nem csupán beleegyezik, hanem kifejezetten boldoggá teszi a tudat, hogy mától fogva édes kicsi gyermeke hamvas homlokát/karját/fenekét etc. koponyák közt táncikáló unikornisok teszik még bájosabbá. 3D-ben.
2020. dec. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%

Hol van rajta a tetkó? melyik részen, mennyire látszik?


Primitív gyerekek a barátai, azok hatása ez. Gyenge iskolába járhat, ahol ilyenek veszik körül. Nem jó ómen a jövőre nézve. De ettől még lehet jó ember, ha esze kevés is van.

2020. dec. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
89%

Semmit. Ostoba kis tini picsa 70 es IQ-val.

Ha megunja majd átütteti telibe valami nonfiguratív szarral. Az is gyönyörű lesz.

2020. dec. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Angel3000 ***** válasza:
68%
Szia! Igaza van a 10-es válaszolónak! A Tetoválót kell kèrdôre vonni ès feljelenteni! Csak a pènz érdekli az ilyeneket, nem gondolnak bele a kôvetkezmènyekbe! Az ilyen Tetoválónak nincs is lelkûlete, azért csinálta meg a kèrt irást! Megèrdemelnè a bûntetést!
2020. dec. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%
Később majd nagyon meg fogja bánni valószínűleg ha majd másképp gondolkodik, remélhetőleg el lehet távolíttatni, bár az drágább, nyoma úgy tudom marad de biztos meg tudják csinálni majd.
2020. dec. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Igencsak mély gondolat.
2020. dec. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!