Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 éves lányom magára...

A 17 éves lányom magára tetováltatta hogy “Mocskos a lélek, de tiszta a szív” szerintetek NORMÁLIS?! Mit tegyek??

Figyelt kérdés
Egyáltán ez mit jelent? Mocskos lélek???
2020. dec. 6. 22:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%
Aids és hepatitis tesztet javaslok, a zugtetoválók a higiéniára sem ügyelnek
2020. dec. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem kérdezi meg h 17 évesnek melyik tetováló csinálta? Fel se tetoválhatta volna. Feljelenteném
2020. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
82%
De kérdeztétek bocs csak nem figyeltem
2020. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%
Itt, ahol én lakom, szinte minden utcában található egy önjelölt tetováló "szakember". Ahol persze az ehhez megfelelő higiénikus körülmények kritikán aluliak. Egy normális tetoválónak, aki felelősséggel csinálja, eszébe sem jutna egy kiskorú szétvarrni. Gondolom, a többit is ennyire lekaksizza. Figyeljétek, el ne fertőződjön. Mondjuk nem kényszerítve volt a lányod...
2020. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
78%
Valóban kell szülői hozzájárulás, de elég a papír, nem kérik hogy a szülő ott legyen. Szóval innentől valószínűleg nem nehéz aláhamisítani anyu aláírását..
2020. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
82%

Ha tudnád én miket akartam magamra varratni 13-17 évesen... :D

Amúgy felét még mindig akarom, csak nem tudom, hogy pontosan hova, meg tetoválót se nagyon ismerek, és pénzem sincs... 😅


Kicsit elhamarkodott, de normális.

2020. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
74%

Ez Soerii és Poolek - Brutális nyárból van :D

Sejtem miért varratta magára, most így érez, lázadó tini, bármit megtehet. Nem mennék bele műelemzésbe én így értelmezném: Mocskos lélek= tett, tenni fog olyan dolgokat, amit mások elítélnek tiszta szív= de ettől ő még jó ember


Mondjuk a tetováló kérdése, már más tészta, mert 18 alatt szülői engedély nélkül nem csinálhat tetkót. Viszont nekem is van olyan 17 éves haverom, aki vett egy tetoválógépet és varr boldog-boldogtalant (higiénikus körülmények közt (kesztyű,maszk, steril eszközök, bútorok), erre odafigyel). Amúgy jókezű a srác, szépek a munkái, de hát ő kb leszarja, hogy ki ül be elé.

2020. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
43%
Tetoválót vonatnátok felelősségre, de azért bocsi, nekem 17 évesen is volt annyi józan belátási képességem, hogy ne tetováltasssak buta szövegeket magamra. Neki is kéne legyen...
2020. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
57%

Hát én tetoválóként mondom, hogy igenis rohadtul felelős a tetkós. Ha stúdióban készült, simán elővehetitek.

Csak szülői engedéllyel és jelenléttel tetoválhatnának 16-18 éves kor felett, én még mindkét személyit is lefénymásolnám, mert láttam már olyat, hogy a nagynéni jött a kamasszal, mintha ő lenne az anyja. De lelkiismeretes tetkós egyébként sem vállal senkit 18 alatt (én simán feltolnám a korhatárt 25-re, amennyi hülyeséget magukra tetováltatnak ilyen fiatalon).

2020. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell jelen legyen a szülő, elég a hozzájárulása azzal, hogy kitölti a nyomtatványt.
2020. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!