Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érdeklődhetnék finoman...

Hogyan érdeklődhetnék finoman a lányomnál hogy miket csinálnak együtt a bátyjával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemnek van egy 22 éves fia az előző házasságából. Az anyja nevelte, nálunk csak a láthatásijog által kiszabott hétvégéken volt. A férjemmel van egy közös lányunk, 15 éves. A Lányunknak ő jelenti a testvért és én nem is szeretném elvenni tőle ezt az érzést, de aggódom. A férjem fia bennevolt nem egy balhéban, csak fiatalkori lázadozás ( apróbb lopás, egy két verekedés, egyszerre több barátnő, stb) de akkor is aggódom hogy nehogy rossz hatással legyen a lányomra. A fiú megkért minket hogy a vizsgaidőszakra engedjük meg hogy beköltözzön a vendégszobába, mi persze bele is egyeztünk. De ma a lányom vacsora után vele együtt ment fel “társasozni” a vendégszobába, jókat nevettek, szerintem valami filmet is néztek. Ami aggaszt hogy a lányom néhány perce osont vissza a szobájába, holnap pedig iskola van, rendben, itthonról, de akkor is 8-tól neki tanítás van! Azon gondolkozom hogy a férjemet kéjem-e meg hogy beszélgessen a fiával, vagy én beszéljek a lányunkkal hogy miket csinálnak együtt? Ha én bszélek vele, hogyan csináljam hogy ne vegye faggatásnak? Előre is nagyon köszönöm! 38N

2020. dec. 11. 00:50
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
96%
Pont elég, ha annyit szólsz a lányodnak, hogy hallottad ma éjszaka, és legközelebb az ilyen bulikat időzítsék hétvégére, mert neki suli, a srácnak vizsgaidőszak.
2020. dec. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem egyke lenne,hozzászoktál volna, hogy a tesók néha ilyenek.Tudod nem mindent osztanák meg a szülőkkel.

Szerintem ne faggasd.

2020. dec. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
De félek hogy ijesztő, vagy erotikus vagy akármilyen filmet nézet vele, amitől a lányom rosszul érzi magát. Vagy hogy rossz témákat hoz fel, ráveszi valamire
2020. dec. 11. 01:21
 4/47 anonim ***** válasza:
88%

Azt írtad nevettek.Gondolom nem így viselkedik,ha rosszul érzi magát.Szerntem nem veszi rá semmi rosszra.Attól, hogy a srácnak voltak vagány húzásai,a lányod nem fogja belevinni.

Azt jobban eltudom képzelni, hogy ha a lányod akarna őrültséget csinálni,közbelépne.

Kérdező neked van testvéred?

Az idősebb tesó óvja a kicsit.

Főleg az olyan dolgoktól amiket már tapasztalt.A lánytesókat még a fiatalabb fiú testvér is védi.

2020. dec. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
22%

Azt írtad, a lánynak ő jelenti a testvért. Akkor nyilván nem veszi rá semmire - gondolom attól félsz, hogy kikezd vele.

Mondjuk szvsz azzal se lenne gond, nem vérrokonok, a srác nem nálatok nőtt fel, hogy 100% testvérként tekintsen rá.

2020. dec. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem fogyatékos nem kezd ki a 15-éves féltestvérével.

Azért tudd, hogy ennyi idős fiúknak nem ez a korosztály jön be.Lehet van már barátnője.

A lányod esetleg vele beszéli meg a fiú ügyeit.Egy fiatal sráccal könnyebb neki erről beszélni.Zavar, hogy mással osztja meg a titkait?A tinik ilyenek.

2020. dec. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

De, vérrokonok, az apjuk közös!

Egyébként nem attól félek hogy kikezd vele, hanem pont ez, hogy valami szívügyet elmond neki, ő pedig rossz tanácsot ad, ráveszi olyasmire amit még nem kéne csinálni. Pl bíztatja hogy küldjön meztelen képet magáról, vagy bármi ilyesmi!

Nekem sajnos nincs testvérem, ezért örülök hogy a lányom legalább nem egyke, ismeri milyen ha van egy testvéred, ha csak féltestvér is.

2020. dec. 11. 01:54
 8/47 anonim ***** válasza:
80%
Xd
2020. dec. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
27%

A férjed fia apai ágon a lányod féltestvére!

Tudsz róla?

2020. dec. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
92%

Milyen a kapcsolatod a lányoddal, hogy a féltestvérével kapcsolatban felvetődik benned, hogy "miket csinálhatnak"?

Miket feltételezel a lányodról?


Ha érdekel, hogy mit csinálnak, menj be oda, és beszélj velük,

hogy 10 óra, irány aludni.


Ennek a kérdésnek elég gusztustalan "sugalmazása" van.

Felvetődött bennem, hogy kamu.

2020. dec. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!