Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érdeklődhetnék finoman...

Hogyan érdeklődhetnék finoman a lányomnál hogy miket csinálnak együtt a bátyjával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemnek van egy 22 éves fia az előző házasságából. Az anyja nevelte, nálunk csak a láthatásijog által kiszabott hétvégéken volt. A férjemmel van egy közös lányunk, 15 éves. A Lányunknak ő jelenti a testvért és én nem is szeretném elvenni tőle ezt az érzést, de aggódom. A férjem fia bennevolt nem egy balhéban, csak fiatalkori lázadozás ( apróbb lopás, egy két verekedés, egyszerre több barátnő, stb) de akkor is aggódom hogy nehogy rossz hatással legyen a lányomra. A fiú megkért minket hogy a vizsgaidőszakra engedjük meg hogy beköltözzön a vendégszobába, mi persze bele is egyeztünk. De ma a lányom vacsora után vele együtt ment fel “társasozni” a vendégszobába, jókat nevettek, szerintem valami filmet is néztek. Ami aggaszt hogy a lányom néhány perce osont vissza a szobájába, holnap pedig iskola van, rendben, itthonról, de akkor is 8-tól neki tanítás van! Azon gondolkozom hogy a férjemet kéjem-e meg hogy beszélgessen a fiával, vagy én beszéljek a lányunkkal hogy miket csinálnak együtt? Ha én bszélek vele, hogyan csináljam hogy ne vegye faggatásnak? Előre is nagyon köszönöm! 38N

2020. dec. 11. 00:50
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
70%
Te hülye vagy
2020. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
79%

Szia Anya!


Ne gondolkozz butasagon.

Örülök neki,hogy van kivel hulyéskedni.

2020. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
52%
Naa? Dugtak?
2020. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted a lányod belezúgott?
2020. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 Savlekotő ***** válasza:
71%
Szegény lány,felüdülés neki a tesó,addig se egy idegbeteg keserű kontroll mániással kell lennie,téged zavar ha a lányod jó ízűen nevet,Uram gyere le,biztos keserű vagy belül azért fáj ha nevet.. Pár év és a lányod ajtót fog rád tenni,előbb lesz a tesóval őszinte mint veled,itt borítékolom..
2020. dec. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Szerintem tök király, ha ilyen jól kijönnek. És simán megkérdezném, csak úgy egy átlagos beszélgetés indításaként, hogy na és milyen volt tepnap este?
2021. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Mi van?

Meg répázta azóta a feltesó a hugicát. Aki most már 17 körül van. Tehát már nagyon érik a karóba húzás. Csak az a kérdés kitől

2021. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!