Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érdeklődhetnék finoman...

Hogyan érdeklődhetnék finoman a lányomnál hogy miket csinálnak együtt a bátyjával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemnek van egy 22 éves fia az előző házasságából. Az anyja nevelte, nálunk csak a láthatásijog által kiszabott hétvégéken volt. A férjemmel van egy közös lányunk, 15 éves. A Lányunknak ő jelenti a testvért és én nem is szeretném elvenni tőle ezt az érzést, de aggódom. A férjem fia bennevolt nem egy balhéban, csak fiatalkori lázadozás ( apróbb lopás, egy két verekedés, egyszerre több barátnő, stb) de akkor is aggódom hogy nehogy rossz hatással legyen a lányomra. A fiú megkért minket hogy a vizsgaidőszakra engedjük meg hogy beköltözzön a vendégszobába, mi persze bele is egyeztünk. De ma a lányom vacsora után vele együtt ment fel “társasozni” a vendégszobába, jókat nevettek, szerintem valami filmet is néztek. Ami aggaszt hogy a lányom néhány perce osont vissza a szobájába, holnap pedig iskola van, rendben, itthonról, de akkor is 8-tól neki tanítás van! Azon gondolkozom hogy a férjemet kéjem-e meg hogy beszélgessen a fiával, vagy én beszéljek a lányunkkal hogy miket csinálnak együtt? Ha én bszélek vele, hogyan csináljam hogy ne vegye faggatásnak? Előre is nagyon köszönöm! 38N

2020. dec. 11. 00:50
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
83%
A lanyodat kerd meg hogy 11-kor hetkoznap villanyoltas es alvas a masnapi suli miatt. Meg hogy hagyja a tesojat tanulni:-)
2020. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
26%
Meztelen képet hidd el a tesó nélkül is fog küldeni meg lesz ez rosszabb . Ne a tesótól féltsd hanem a barátnőitől... Van a lányodnak gondolom fb meg insta lecsekkolnám helyedbe...nem angyal hidd el
2020. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
64%
18, én 30 évesen is egy hete azon filózom, milyen társas legyen a program az ünnepek alatt... :)
2020. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
50%

Ja szal csak ovisok társasozhatnak? Mi is vettünk 3mat 🤣🤣🤣 vagy oviba mentünk vissza vagy ratyik vagyunk.


Az meg h neked egyből a baszás jut eszedbe... Hiányod van mamóka?

Kislány kurvulhat eleget a tesó nélkül is... Lásd a zsebibaba

2020. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
79%
Basszus, mi még 40 felett is szoktunk társasozni. Nincs ebben semmi fura.
2020. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
7%
Fogadjunk csak irigy vagy a lányodra, amiért megfektette a mostoha tesó.. :DD Bejön a srác mi?
2020. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
39%
Ha jól nézel ki, biztos téged is felpróbálna a "báttyó". Viccet félretéve f*szság az egész kérdés kb, ha a lányod belement abba hogy megdugja a féltestvére akkor kb nála is akkora az agyi probléma mint az általad folyamatosan fikázott srác esetében. Kevés rá az esély hogy ez így történt, egyébként meg ilyen korban kár tiltogatni meg faggatózni mert csak rosszabb lesz és meg fog romlani a viszonyotok ha nem hagyod hogy élje a magánéletét. Tapasztalom hogy sok szülő 15-20 éves korában szeretné elkezdeni nevelni a gyerekét, mert előtte nem érek rá, dolgozni kell stb. persze be kell fizetni a csekkeket, enni kell adni a családnak én ezt férfiként nagyon jól tudom. Viszont ne gondoljuk már azt, hogy egy ilyen korú fiatalt majd elkezdünk tudni nevelni és tágra nyitott borjú szemekkel fogja nyelni minden szavunkat és szigorúan aszerint eljárni. Ezt kiskorban kell elkezdeni, a bizalom kötelékének kialakítását, a veszélyek, trendek, erkölcsök megtanítását.
2020. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
93%

Tudom h nagyon genyó leszek...


De hogy lehetsz szülőként ennyire életképtelen?


Mit hogy hogy kérdezz meg?


Nem hallgatótni kell aztán ide gyakorira hülyeséget írkálni...

Éjszaka mikor hallottad h megy a szobába utána menni és megkérdezni mit csináltatok eddig... Legközelebb irány aludni x időben mert holnap tanítás. Azután átmenni a sráchoz neki is ugyanezt elmondani és pont.


Hiába is kérdezed finoman nem finoman ha olyat csináltak úgyse mondja el...szerinted én amikor elkéreckedtem barátnőhöz aludni akkor elmondtam h jaaa amúgy elmentünk bulizni meg ittunk is... Szerinted?

2020. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
54%
Te nagyon beteg vagy. A fantáziádról meg ne is beszéljünk. Majd pont a nagytesó viszi bele valami hülyeségbe. A tanulás miatt szólj, de ilyen hülyeségekkel ne akard elmarni őket egymástól, mert hidd el, te leszel hülyének nézve, ők meg továbbra is jó viszonyban maradnak. Az esetleg eszedbe sem jutott, hogy eddig mivel hétvégente találkoztak, hogy szeretnének egymással egy jobb kapcsolatot kialakítani, és most azért lógnak egymás nyakán?
2020. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
26%
Kislányom, mond csak d@gtatok?
2020. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!