Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érdeklődhetnék finoman...

Hogyan érdeklődhetnék finoman a lányomnál hogy miket csinálnak együtt a bátyjával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemnek van egy 22 éves fia az előző házasságából. Az anyja nevelte, nálunk csak a láthatásijog által kiszabott hétvégéken volt. A férjemmel van egy közös lányunk, 15 éves. A Lányunknak ő jelenti a testvért és én nem is szeretném elvenni tőle ezt az érzést, de aggódom. A férjem fia bennevolt nem egy balhéban, csak fiatalkori lázadozás ( apróbb lopás, egy két verekedés, egyszerre több barátnő, stb) de akkor is aggódom hogy nehogy rossz hatással legyen a lányomra. A fiú megkért minket hogy a vizsgaidőszakra engedjük meg hogy beköltözzön a vendégszobába, mi persze bele is egyeztünk. De ma a lányom vacsora után vele együtt ment fel “társasozni” a vendégszobába, jókat nevettek, szerintem valami filmet is néztek. Ami aggaszt hogy a lányom néhány perce osont vissza a szobájába, holnap pedig iskola van, rendben, itthonról, de akkor is 8-tól neki tanítás van! Azon gondolkozom hogy a férjemet kéjem-e meg hogy beszélgessen a fiával, vagy én beszéljek a lányunkkal hogy miket csinálnak együtt? Ha én bszélek vele, hogyan csináljam hogy ne vegye faggatásnak? Előre is nagyon köszönöm! 38N

2020. dec. 11. 00:50
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
88%
Egész éjjel szexeltek! Gondolom ezt akartad hallani. Szerintem is kamu a kérdés, és abban reménykedsz, hogy majd jönnek itt ezerrel a tesószexes válaszok, te meg kiverheted. Minden hétre jut egy ilyen kérdés.
2020. dec. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
80%
Te nagyon buta vagy.
2020. dec. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
66%
What are you doing step sister?
2020. dec. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem tűnik a kérdés kamunak hiszek neked kérdező :D inkább csak az zavar, hogy bárkiben is felvetődik az, hogy szexelnek vagy ilyesmi a válaszadók közül ez azért beteges... gondolom a kérdező csak félti az egyetlen lányát, mivel kamasz már, ilyenkor mindenki elváltozik kicsit. Nem kell szerintem túl aggódnod, tesók, ha más az anyjuk akkor is, nem mindent fognak veled megosztani.
2020. dec. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
81%
Te most vagy nagyon hülye vagy vagy nagyon utalod azt a fiút. Bár én arra gyanakszom hogy mindkettő.
2020. dec. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
88%
Ja hogyne, reggel húgom este dugom, ezt akartad hallani?
2020. dec. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
81%
Te tényleg nagyon buta vagy.
2020. dec. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
18%

Nem hinném, hogy dugja a kiscsajt. Bár ez a "társasozni" elég furcsán hangzik ennyi idős fiataloktól...

Az is igaz, hogy az ilyen kis csitrik bolondulnak a huszonéves srácokért. De, kérdés, mióta ismerik egymást. Ha születésük óta sok időt töltenek együtt, akkor tuti csak testvérként tekintenek egymásra.

Viszont, ha ritkán találkoztak, akkor előfordulhat a "reggel húgom este dugom esete", mert nem alakult ki közöttük testvéri kötelék.

Bár, azért így is morbid lenne, ha tömné a féltestvérét... 😂

2020. dec. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
88%

Bár ez a "társasozni" elég furcsán hangzik ennyi idős fiataloktól...


Viccelsz? Baromis sok jó társas van, teljesen normális dolog, a a 23 évesem is társasokat kért karácsonyra megint.

2020. dec. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
79%
Azért aranyos "hallani", hogy a lopás szimplán csak egy fiatalkori lázadozás :)) Apám engem úgy elvert volna mint szódás a lovát ha loptam volna. Nagy fax lehet a kölyök.
2020. dec. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!