Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Döntésképtelen vagyok? Mit...

Döntésképtelen vagyok? Mit válasszak ( szakma, motiváció)

Figyelt kérdés

Sziasztok ,nem tudtam más kategóriába tenni. Hosszú lesz szóval ez itt egy összefoglaló és kifejtése utána. 1 évem van és fél ( L )

• mi a különbség az építész és építész mérnök között?

• Nyelvtanulás tippek, motiváció

• Hogy legyek fitt?

• Ha érdekel a filmrendezés és reklám szervezés milyen ágon induljak el?

• Ha érdekel a földrajz , térképek, régi dolgok felfedezése,hogy induljak el ?


Az első hàrom kérdésem összefüggő ,szóval kifejtes..

Egy ideje vonz az építészet , de nem a lakberendezés része, lányként furcsa lehet de engem nem érdekelnek az ilyen dolgok ,sem a szépségipar. Hát tervrajzokat szeretnék készíteni , akkor az most mi? Építész? Pontosabban ő mit csinál? Csak a tervrajzot? Aztán itt jön a második , ugyebár bármilyen munka amit választok,főként ha ez , mivel nem Magyarországon lakom, meg kell tanulnom az itteni nyelvet , de ahhoz motiváció kell úgyhogy légyszives aki tud valami szépet mondani az építész vagy mérnök szakmáról az irjon, mivel az fog motiválni, én az a személy vagyok sajnos aki ha nincs célom akkor nem tanulok és még csak edzeni se edzek, nyomozó akartam évekig lenni ,amihez ugyebár edzettnek kell lenni , és ez motivált mind a nyelvtanulás mind az edzéshez, de most hogy mindehol negativumot hallottam róla , màr nem akarok az lenni igy mar semmi nem motivál közel egy hónapja,vagyis ennyi ideje lustulok.. Szóval azon kívül ,hogy amik most érdekelnek szakmák, a nyomozó már nem izgat, mi legyen a motivációm az edzéshez? Mert igy semmi sem motivál , úgy érzem a semmiért edzek, mielőtt a fogyást irnád , "modell" alkat vagyok, hiznom kellene,sajnos mindenki megjegyzi hogy milyen sovány vagyok .(a modellkedés pedig nem érdekel)


• Ha érdekel a filmrendezés és reklám szervezés milyen ágon induljak el?

Marketingesen gondolkoztam, de aztán kilőttem, tudom hogy köze van a reklám szervezéséhez, de csak van külön reklám szervező nem ? Filmrendezés terén nem tudom,hogy csak Yt-re magamnak, rövid kis filmeket vagy "igaziakat " megérné-e

• Ha érdekel a földrajz , térképek, régi dolgok felfedezése,hogy induljak el ?

Fősulin, közép után , Turizmus földtudományi szakon gondolkodtam , de nem tudok még olyan sokat a dolgokról :/ csak annyit hogy érdekel a földrajz es a regi dolgok

Matekból annyira nem vagyok profi de ha méghozzátok a kedvem, motivációm év végéig fogom itt irogatni hogy haladok ! :D mert ha nekem van , akkor annyira beleadok mindent ami kell a célomhoz hogy az csak na! Kérlek aki tud segitsen!!



2020. dec. 15. 21:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%

Már bocs, de ha még azt se találod meg a neten, hogy mit csinál egy építészmérnök, akkor eelég nagy a tájékozatlanságod általánosságban! BME weboldalát nézted már?


Nem jársz iskolába??

2020. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne edzz. Nem kell mindenkinek hasizom. Ha nincs vele célod teljesen felesleges. Én rendészetre járok azért edzek, + mert szeretnék még fejlődni. Nem kötelező edzeni.
2020. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%
ha sűrűn váltakoznak az érdeklődési köreid, akkor bármibe kezdesz, úgyis abbahagyod. Csak arra írom ezt, hogy a nyomozóságról személyes tapasztalat nélkül, egy szóbeszédre alapozva lemondtál. Akkor nincs benned kitartás, ha ennyire indokolatlanul ekkorát váltasz. Ráadásul mindenről, amit itt kérdeztél, a neten az összes adat megvan. Az az érzésem, te csak arra vágysz, hogy itt foglalkozzanak veled, azért kérdesz olyanokat, ami infókat magad is összegyűjthetnél. Ha tényleg érdekelnének. Szerintem nem érdekelnek, ha ennyit sem teszel meg értük. Szerintem csak kommunikálni akarsz itt, az a motivációd.
2020. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%

#3: figyeleméhség, feltűnési viszketegség.... jó eséllyel csak álmodozik ezekről...


1es voltam

2020. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
1!!! BME ? Mint már emlitettem nem Magyarországon élek
2020. dec. 15. 22:27
 6/41 A kérdező kommentje:
#3 Bocsi, nem akartam nagyon kifejteni , szóval nyomozó legalább 4 évig akartam lenni , mások nem érdekelnek , csak nem olyan mint a filmekben , ezzel is màr egy éve hogy tisztába vagyok , szóval nem úgy fogalmaznêk hogy sűrűn változik , hanem hogy sok érdeklődési köröm van
2020. dec. 15. 22:32
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem ott érdeklődsz ahol élsz?
2020. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Mert nem beszélem az itteni nyelvet !
2020. dec. 15. 22:36
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mérnök legyél, arra van kereslet és jól keres
2020. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Rendben , köszi
2020. dec. 15. 22:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!