Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek? Van erre a...

Mit tennétek? Van erre a helyzetre megoldás vagy ha anyukám nem segít akkor így jártam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég rosszul vagyok, nagyon szédülök, migrénem van és egyszer el is ájultam. Tudni kell hogy inzulinrezistens vagyok (ha egyszerűen akarom megfogalmazni), apukámtól örököltem a betegséget. Szóltam anyukámnak hogy nagyon rosszul vagyok, és hogy legalább csak hívja fel az orvost, de szerinte valami szerelmi bánatot hisztizek túl, és semmi bajom. A nővérem külföldön él, nem merek neki szólni, mert dühös lesz anyura, összevesznek telefonon, anyu engem hoz ki hibásnak és a maradék lehetőségem is elveszik a normális karácsonyra. Valamint elveszi a telefonomat, tabletemet, és a gépemet egy hétre, hogy ne beszélhessek senkivel, és megbánjam a dolgot. Hogy oldjam ezt meg? 16 vagyok

2020. dec. 21. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagy te olyan rosszul, ha a telefon jár az eszedben meg a tablet. Troll.
2020. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, mert máshogy nem tudok kapcsolatot tartani egyik barátommal sem, ami az egyetlen élvezetes dolog jelenleg!
2020. dec. 21. 11:16
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha anyukád nem hívja fel, te esetleg nem tudod felhívni? Ha jól értem, még nálad van a teló:)

Jobbulást!

2020. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Angel3000 ***** válasza:
71%
Szia! Én biztos, hogy beszélnék vele, és megértettném,- hogy igazat mondok. Nem szabad ennyibe hagyni a dolgot! Akkor kellene erre a témàra vissza térned, ha netàn egy baràtnôje ott van nàllatok! Nyugodtan hozd fel ezt a dolgot, hogy ne tudjon „legyinteni“ a problémàdra! Ha ott van egy màsik személy nem tud leràzni, mert màs is hallja amit mondasz! Minden jòt!
2020. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen biztos nem lesz a közeljövőben, mert senki nem jöhet hozzánk a vírus miatt. Csak én meg anyu, ennyi, így jártam!
2020. dec. 21. 11:21
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Apukádnak nem tudsz szólni?
2020. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
De ha gyk-ra tudsz kiírni kérdést, akkor ennyi idő alatt miért nem hívtad már fel az orvost..?
2020. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Apud, szomszédod? Esetleg ha te felhívod az orvost?
2020. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

6: hát hogyha odafentről fel tudja hívni az orvost, lehet kiszököm hozzá

7: gyerek orvost csak szülő hívhat fel, úgy fogadják el, már próbáltam

2020. dec. 21. 11:30
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Hétköznap van, van rendelés. Felöltözöl és elmész.
2020. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!