Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog hogy ránk...

Normális dolog hogy ránk hagyják a szüleim a 4 éves kishúgomat miközben ők egésznap vásárolgatnak?22/L

Figyelt kérdés
Közölték tegnap este hogy elmennek vásárolni ezért nekem kell vigyázni a húgomra. Mondtam hogy jön a barátom és szeretnék vele kettesben lenni erre mondja anya hogy hát az őt nem érdekli. Reggel felöltöztek beültek a kocsiba és elmentek. Hiába mondtam hogy nem fogok rá vigyázni itt hagytak vele. Az a baj vele hogy ő nem az a 4 éves aki leül nyugodtan játszani vagy alszik/tv-zik. Egésznap rajtunk lóg. Reggel is ahogy ettünk párommal kivette a tányéromból a szalámit meg a sajtot és megette. Hiába kínáltam őt is az nem kellett neki csak az amit én akartam megenni. Elkezdtünk filmet nézni,mondtuk neki hogy játsszon a játékaival erre beront a szobába is és felugrik közénk az ágyra hogy ő velünk nézi a filmet. Kiküldöm erre mondja hogy akkor kimegy az udvarra egyedül. Az udvarra nem mehet ki egyedül mert még kicsi és kutyáink is vannak. Abba maradtunk hogy itt maradhat de akkor csendben kell neki maradni. Na ez tartott kb 2 percig utána mondta páromnak hogy idézem: te sokkal jobb apukám lennél mint apa. Odabújt hozzá utána még azt mondja nekem hogy hugi (huginak hív pedig legalább 1000x elmondtam neki hogy a nővére vagyok) hozzál nekem kakaót. Nagyjából fél órával előtte kérdeztem ezt is amikor magamnak is csináltam és akkor érdekes módon nem kért. Az a baj anyáék estig vásárolnak ilyenkor én meg idegösszeroppanást kapok már ettől a kiscsajtól. Párom csak nevet rajta de tudom hogy őt is zavarja mert már 2 hete nem tudtunk találkozni egymással és szerettünk volna kettesben lenni "úgy". És az a durva hogy nem is alszik egésznap csak este fekszik le. néha irigylem tőle ezt a sok energiát. Megállásnál nélkül szövegel minden hülyeséget, olyanokat kitalál hogy néha csak nézek én is hogy honnan veszi. Mit csináljak vele? Valami tipp amivel le lehetne kötni a figyelmét?

2020. dec. 23. 10:58
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem teljesen rendben van, hogy egy napig vigyáznod kell a testvéredre, de azt ne várd el, hogy egy négyéves ellegyen magában.


Az mondjuk gáz, hogy tegnap este közölték, lehetett volna hamarabb.

2020. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
29%

A szüleid is gázak,meg te is.

4 éves kisgyerek még csak,érted?

2020. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
34%
#23 Te meg még arra se. XD
2020. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
63%
22 évesen elég égő a viselkedésed. Még ha csak tini lennél megértem, de így? Nem szégyelled magad a pasid előtt hogy így bánsz egy pici kislánnyal, aki ráadásul a hugod? A pasid egy rendes fickó lehet, te meg egy hülye kis hisztis pitsaa. Semmi nőiesség lágyság nincs benned.
2020. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
69%
Bazz, ennyire nehezedre esik segíteni? Nem azt kérték, hogy te járd végig a boltokat, vagy nyald ki a lakást az utolsó csücsökig, csak hogy vigyázz a húgodra pár órát. Nagy cucc. Vigyétek el sétálni, hátha elfárad, és akkor te is megkaphatod, amit akarsz (mintha ez lenne a legfontosabb most ehhhh).
2020. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
3%
Ez a dolgod, ezért születtél.
2020. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
49%
Nőiesség meg lágyság? Idegesítő kiskölyköt a nőiesség vagy a lágyság kussoltat be?
2020. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
35%
29. Akkor ott a pasi a nő, mert ő normálisabban állt hozzá a gyerekhez. Am meg, nem az kussoltat be, de ja, igen. Normálisabban viselkednél te is, ha nem ideghisztivel akarnának elkussoltatni hanem mondjuk elfogadással hogy baszki ezt az egy napot kibírom a húgom társaságában. De gondolom neked sem volt gyerekszobád.
2020. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
32%
A pasinak vaginája nő, ha kedves a gyerekkel?
2020. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem normális, hogy rátok hagyják. A szüleid nem nektek vállaltak gyereket. Gyakran előfordul, hogy rád bízzák a húgod, ők meg lelépnek? Mondjuk nekem a húgod is fura, négyévesen már nem kéne ennyire a felnőtteken lógnia. Az oviban sem tudják az óvónénik minden percben szórakoztatni.
2020. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!