Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog hogy ránk...

Normális dolog hogy ránk hagyják a szüleim a 4 éves kishúgomat miközben ők egésznap vásárolgatnak?22/L

Figyelt kérdés
Közölték tegnap este hogy elmennek vásárolni ezért nekem kell vigyázni a húgomra. Mondtam hogy jön a barátom és szeretnék vele kettesben lenni erre mondja anya hogy hát az őt nem érdekli. Reggel felöltöztek beültek a kocsiba és elmentek. Hiába mondtam hogy nem fogok rá vigyázni itt hagytak vele. Az a baj vele hogy ő nem az a 4 éves aki leül nyugodtan játszani vagy alszik/tv-zik. Egésznap rajtunk lóg. Reggel is ahogy ettünk párommal kivette a tányéromból a szalámit meg a sajtot és megette. Hiába kínáltam őt is az nem kellett neki csak az amit én akartam megenni. Elkezdtünk filmet nézni,mondtuk neki hogy játsszon a játékaival erre beront a szobába is és felugrik közénk az ágyra hogy ő velünk nézi a filmet. Kiküldöm erre mondja hogy akkor kimegy az udvarra egyedül. Az udvarra nem mehet ki egyedül mert még kicsi és kutyáink is vannak. Abba maradtunk hogy itt maradhat de akkor csendben kell neki maradni. Na ez tartott kb 2 percig utána mondta páromnak hogy idézem: te sokkal jobb apukám lennél mint apa. Odabújt hozzá utána még azt mondja nekem hogy hugi (huginak hív pedig legalább 1000x elmondtam neki hogy a nővére vagyok) hozzál nekem kakaót. Nagyjából fél órával előtte kérdeztem ezt is amikor magamnak is csináltam és akkor érdekes módon nem kért. Az a baj anyáék estig vásárolnak ilyenkor én meg idegösszeroppanást kapok már ettől a kiscsajtól. Párom csak nevet rajta de tudom hogy őt is zavarja mert már 2 hete nem tudtunk találkozni egymással és szerettünk volna kettesben lenni "úgy". És az a durva hogy nem is alszik egésznap csak este fekszik le. néha irigylem tőle ezt a sok energiát. Megállásnál nélkül szövegel minden hülyeséget, olyanokat kitalál hogy néha csak nézek én is hogy honnan veszi. Mit csináljak vele? Valami tipp amivel le lehetne kötni a figyelmét?

2020. dec. 23. 10:58
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
38%
Vigyétek ki az udvarra, játszatok ott kicsit vele, ha bejöttök könnyebben elfoglalja magát egyedül.
2020. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
81%
Attól nem lesz nőietlen, hogy nem bír a gyerekkel lenni...
2020. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
82%
#33, tudod, vannak nők, akik nem jönnek ki a gyerekekkel. :) S képzeld el, aki nem akar gyereket, még annak is lehet komoly kapcsolata. ;)
2020. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
76%

Hát mit mondjak? Kétségtelen, hogy a szüleid valahol elcseszték a nevelést, de nem a húgodét, hanem a tiédet.

Tényleg ekkora problema neked, hogy fél napot kell a húgodra vigyáznod? Miközben a szüleid a karácsonyi nagybevásárlást intézik? Ami az egész családot érinti, mert ahogy értelmezem, még te is otthon laksz.

Tényleg úgy gondolod, hogy normálisabb lenne végighurcolni egy négyévest a a bevásárló központokon, minthogy otthon hagyják a 22 éves, felnőtt testvérére?


Tényleg ekkora szenzáció neked, hogy egy négyéves inkább hozzád bújik, minthogy ellegyen egyedül? De most tényleg, hol voltál az elmúlt négy évben, hogy fogalmad nincs, milyen egy 4 éves gyerek, miközben van egy 4 éves húgod?

2020. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
28%
Ha ilyen pörgős hülyegyerek, akkor 5 perc is sok vele.
2020. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
69%
feküdjön le a kislány, hogy te is le tudj feküdni..? :-P óvatosan, nehogy 4-5 év múlva a sajátodat kelljen pesztrálni :-D
2020. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 Savlekotő ***** válasza:
34%
Anyu itt is felveszi a fejpénzt gondolom,csak a gyerek ne zavarja naná h a gyerek egy hiperaktív dudva..
2020. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem felháborító, hogy rádverik a saját problémájukat.

Mert ez egy elkényeztett, neveletlen probléma.

Anyád mennyi idős, ha te 22 vagy?

Klimaxos vénasszony, nem bír a kölykével shoppingolni, téged meg csicskáztat.

50N

2020. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Szoktam rá vigyázni és azt azért kikérem magamnak amilyen hangnemben némelyik válaszoló írt. Nem arról van szó hogy nem vagyok képes 1 napig vigyázni rá hanem arról hogy anyáék jól tudták hogy jön a barátom és hogy vele akarom tölteni az időt. Még mindig nem értek haza a húgom meg még mindig nem alszik. Szerettük volna elvinni uncsitesómékhoz mert ott szeret lenni de sajnos ők sincsenek otthon. Szerintem ez nem fair hogy se szó se beszéd kettesben hagynak vele. Nekem is lenne még 1000 dolgom amit csinálni kéne az ünnepekre de így persze semmire sem jut idő. Ezért vagyok kiakadva.
2020. dec. 23. 17:55
 40/57 anonim ***** válasza:
13%
Amikor a tesód 10 év múlva rád se néz, majd panaszkodhatsz. Barátnőm 17 évesen jól játszott a 7 éves testvérével. Sajnalom a kislanyt. Bár abban meg igazad van, hogy egy négyéves e egyen a másik tanyerjabol és ne kérjen kakaót ha már lekésett rola.
2020. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!