Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha ilyenek a szüleim?

Mit tegyek ha ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel találkoztam s most mennék hozzá ott aludni szilveszterkor, de amíg ők nem találkoznak vele addig nem engedik meg, hogy ott aludjak. Azért mennek én, mert most volt a születesnapja és most olyan helyzetben sincs, hogy ő jöhessen. Mi már nagyon elterveztük ezt, s szeretnénk, hogy így legyen. 18 már elmúltam, s sok beleszólásuk ugyan nincs ebbe a szüleimnek, de mégsem olyan egyszerű mivel messze lakik kicsit a srác.

2020. dec. 27. 02:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hogy tervezhettél el ilyesmit, ha a szüleid még nem is látták.Gondolom, téged sem ismernek. Képes vagy odamenni egy idegen családhoz, rögtön ott alvásra? Nagyon kur va tempó. A fiú is jobban fog értékelni, ha azt mondod neki, addig ne jöjjünk össze nálad, amíg nem ismernek meg a szüleim. Hidd el, nőni fogsz a fiú szemében, még akkor is, ha először haragszik. Ha pedig nagyon mérges lesz miatta, akkor nem is éri meg, hogy barátkozzál vele a jövőben, sok jót nem várhatsz tőle. De ismétlem, hogy képzelted, hogy oda mész egy idegen helyre? Vagy a fiú egyedül lakik? És mi akadályozott meg abban, hogy bemutassad a szüleidnek? Ő nem akarta? Ez is fura. Legyél önérzetesebb.
2020. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Első sorban számomra nem idegen hely, csak a szüleim számára. :)

Már voltam nála, be is mutatott otthon, szóval az se probléma, hogy ott nem ismernek.

Hogyha nem látsz bele a kapcsolatunkba a sráccal miért kell ennyi mindent feltételezni?

Ő is szeretne eljönni, de így az ünnepek után nem úgy van az anyagi helyzete, hogy most tudjon jönni, én viszont éppen megtudom tenni, hogy menjek hozzá.

De már annyira nem is lényeges kérdés, beszéltem a szüleimmel és megengedték végül. :)

2020. dec. 29. 01:43
 23/23 anonim ***** válasza:
Kérdésből úgy tűnik: egy találkátok volt eddig, azért csodálkoznak sokan.
2020. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!