Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámnak vagy nekem van...

Anyukámnak vagy nekem van igazam? (tetoválás)

Figyelt kérdés

Nem rég lettem 22, születésnapomra megleptem magam egy tetoválással az alkaromra. Kiskorom óta szerettem volna, mindig is tetszettek. Ma mutattam meg Anyukámnak, aki annyit mondott rá, hogy illett volna megkérdeznem tőle, hogy csináltathatok-e.


L



2021. jan. 2. 03:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Nos ha ezt 22 éves létedre komolyan nem tudod egyedül eldönteni, hanem vadidegenektől várod gyakorin a megerősítést, akkor egyértelműen anyádnak.

De gondolom csak annyi lenne a kérdés lényege, hogy kórusban szidjuk a gonosz mamit aki elnyomja csepp lánykáját...

2021. jan. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%

22 évesen már nem kell megkérdezned.

Nekem sem tetszik, hogy divatba hozták a tetoválást. Úgy 20 éve még csak a bűnözők tetováltatták magukra a jelképeiket, Rozi nevét, vagy valamilyen börtönszlenget. Ma pedig vannak, akik mint ipart űzik, és nagyon jól megélnek belőle. Aki pedig tetováltad, nem törődik azzal, hogy úgy 20 év múlva lesz-e egészségügyi következménye, valamilyen bőrbetegsége, stb.

Vagy netán azért esik el egy remek állástól, mert a cég nem tűri, hogy a dolgozói tetováltak legyenek.

2021. jan. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Felnőtt ember vagy, nem kötelességed megkérdezni az édesanyádtól, hogy mit csinálhatsz a saját testeddel. Nem tudom, hogy az ilyenek mit gondolnak. Csoda azt nem tiltják meg, hogy szexuális életet élj, hisz ne hogy már a te testeddel elégíts már ki egy faszt. :D


Te életed, te tested, nem is gyerek vagy, szóval neked van igazad.

Bár én sem rajongok a tetkós csajokért/pasikért. De ez mindenkinek egyéni véleménye és nem is szóllak le érte. Ha neked tetszik, ok.

Bár szerintem idős korodra olyan csúnya lesz mint a fene.

2021. jan. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Első

A mai világba már nem nézik,hogy hány tetoválás virít a bőrödön

Kérlek szépen a munkáltató egy dologra kíváncsi mikor lesz gyereked ha azt mondod pár év múlva akarsz fel se vesznek

Tapasztalatból mondom nő vagyok és eddig minden állásinterjún ez volt a téma

Mikor akar gyereket és mennyit

2021. jan. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Ezt max a nőktől kérdezik meg :D Egy férfitől biztos nem fogják utolsó :D
2021. jan. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

5 válaszoló a kérdező 22L

Pont ezért írtam ezt a választ

2021. jan. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Azt én értem, csak azt nem értem, hogy miért lett bele keverve a munka? Sok köze nincs a tetoválásnak hozzá.
2021. jan. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván a te tested a te döntésed, de miért nem szóltál róla anyukádnak hogy csináltatsz? Lehet hogy érdekelte volna hogy milyen tetkót akarsz, vagy megbeszélhettétek volna mekkora és hova legyen.

Vagy eleve tudtad hogy nem díjjaznák és ezért nem mondtad el előre? Megértem.

2021. jan. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonymousreview60 ***** válasza:
80%
22 éves, nagykorú vagy, tehát dönthetsz. Ha 100%-ban saját pénzből fizetted, akkor anyádnak semmi köze hozzá. A baj nem itt can, hanem, hogy: 1. Anyád miért szól bele a 22 éves lányának ilyen dolgába. 2. A 22 éves lánynak a fejében miért merül fel egyáltalán ilyen kérdés?
2021. jan. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Neked. 22 éves vagy, konkrétan azt csinálsz, amit akarsz.
2021. jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!