Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámnak vagy nekem van...

Anyukámnak vagy nekem van igazam? (tetoválás)

Figyelt kérdés

Nem rég lettem 22, születésnapomra megleptem magam egy tetoválással az alkaromra. Kiskorom óta szerettem volna, mindig is tetszettek. Ma mutattam meg Anyukámnak, aki annyit mondott rá, hogy illett volna megkérdeznem tőle, hogy csináltathatok-e.


L



2021. jan. 2. 03:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Én megmondanám, hogy "hát igazából rengeteget gondolkoztam ezen. De végül inkább ez tetszett jobban, mint egy f@sz a teljes karomra".

22 éves vagy. Elvileg(!) felnőtt. Persze, elhiszem hogy fontos anyuci véleménye, de tudj már különbséget tenni az Ő és a Saját értékrended között.

2021. jan. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Én 23/L vagyok. 20 évesen csináltattam az első tetoválásomat. Eszembe sem jutott hogy megkérdezzem anyámékat róla. Mondjuk akkor már majd' 2 éve külön éltem tőlük. Pedig jó a kapcsolatunk, mindig is az volt. De ezt hadd döntsem már el én. Utólag mutattam meg. A másodikat meg a harmadikat is. Persze kissé mindig kiakadtak, pláne nagymamám. De közöltem velük, hogy megnyugodhatnak, bármit mondanak, lesz még több is.

Anyám azt az egyet kérte hogy csak ne a lábamra tetováltassak(??). Hiába mondom neki hogy a karomat többen látják. De neki mégis ez a mániája.

Szóval lényeg ami lényeg, a tested, te döntöd el hogy mit teszel fele. Pláne hogy már felnőtt vagy bőven.

2021. jan. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%
Huszonkét évesen magad dönthetsz már erről, és ugye azt is tudjuk, hogy te most nagyon különleges ember lettél attól a tetoválástól.
2021. jan. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy anyád rosszul lesz a tetoválástól, én is szinte hányingert kapok attól a borzalmas kék alapszíntől, ha olyat látok. Tudom, hogy egy ideje már nemcsak primitív emberek tetováltatják magukat, de szó szerint felkavarodik a gyomrom, kb,. olyan taszítónak látom, mintha fikát kenne magára a másik. Zsigeri undor, persze nem mondom el, de az érzés ott van.
2021. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%

Nyilván a muter nem veszi jó néven, hogy a gyereke úgy néz ki, mint egy börtöntöltelék (ti. a börtönviselt emberekre jellemző a tetkó).


Ezen felül a Biblia is határozottan tiltja, tehát ha kicsit is vallásos, nem esett jól neki.

2021. jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%
22 évesen nem szólhat bele az életedbe. Neked van igazad.
2021. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21%
Nekem 16 évesen lett tetoválásom. Bár szülői beleegyezéssel. A két középső ujjamra egy-egy viszonylag kissebb mintát. Így ha a mutató és a gyűrűs ujjamra teszek gyűrűt akkor nagyon jól néz ki ha csak az eggyikre akkor is és önmagába is imádom. Ha anyám nem egyezett volna bele akkor elmegyek egy olyan helyre ahol megcsináltatják nekem. Azóta van még pár tetoválásom és lesz is. Azon is gondolkodtam, hogy kivarratom az egész testemet de ez még messze van és nem is biztos. Bár én nem lány vagyok de neked csak amnyit tudok mondani, hogy szard le amit anyád mond mert felnőtt vagy és nem kaparhatja le rólad
2021. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
62%
Én 20 évesen csináltattam pedig úgy terveztem soha nem lesz de mivel egy elvesztett kisgyermek anyukája vagyok ezt úgy éreztem muszáj megcsináltatnom, egy női alak van rajta egy angyalkát tart a kezében és a nagyobbik fiúnk ölel 'minket' anyukám abszolút támogatott nem kérdeztem meg tőle hogy lehet e vagy sem csak megmutattam és nagyon tetszett neki, mondanivaló van nem értelmetlen és én úgy gondolom neked is csak megkellett volna mutatnod hogy tetszik e neki
2021. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
49%

17. vagyok

Miért pontoztatok le? Én csak elmondtam a saját történetemet és hogy az anyuka a FELNŐTT lánya karjáról már nem kaparhatja le.

2021. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%

17. Bocsi, de ott te még kiskorú voltál, és ha nem egyeztek volna bele a szüleid, akkor keresel olyat aki megcsinálja.

Lehet hogy ez verte ki a biztosítékot többeknél?

2021. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!