Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már nagyon idegesít ez az...

Már nagyon idegesít ez az egész. Mit csináljak hogy abba hagyják?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Külföldön élek és ebben a városban amiben mi lakunk, rajtunk kívül még több másik magyar család telepedett le. Az egyik családnak van egy tőlem két évvel idősebb fia és már régóta tetszem neki. Na most nekem a srác nagyon nem jön be kinézetre és a belsője se fogott meg annyira. Egyszóval nagyon nem az esetem. A bátyám és anya viszont folyamatosan rágják a fülemet hogy milyen kedves fiú, hűséges lenne hozzám, nem bántana meg és hogy hozzám illő lenne. Minden egyes alkalommal elmondom hogy nem szeretnék vele összejönni, mert nem érzek iránta semmit és nem nyerte el a tetszésemet sem. Aztán jönnek azok a mondatok hogy miért, mégis milyen fiút képzelek el magam mellett? Aki buliba jár? Aki ilyen nagy menő? Aki megcsalna? Ehhez hasonló kérdéseket szoktak feltenni. Nyílván nem ilyen fiút szeretnék majd magam mellé, de az sem állapot hogy ha egy olyan sráccal jövök össze aki iránt nem érzek semmit és ezáltal boldog se lennék vele. Rólam azt kell tudni hogy szeretek olvasni, szóval egy igazi könyvmoly vagyok, szeretek nyelveket tanulni (Különösen a Németért vagyok oda), figyelek a tanulmányaimra szóval olyan 4-es 5-ös tanuló vagyok, és szeretek eljárni futni is. A srácnak nagyjából azonos tulajdnságai vannak de a kinézete nem fogott meg. Ezért most lehet hogy egy páran lefogtok nézni, hogy a kinézete miatt nem jövök vele össze. De ha nem fogott meg és nem egyáltalán nem az esetem, akkor minek jöjjek vele össze? A lényeg az, hogy anya és a bátyám folyamatosan emlegetik ezt a srácot hogy szerintük hozzm illene és hogy mennyire aranyosak lennénk együtt, meg fényezik a fiút előttem. De már nagyon elegem van. TÉNYLEG! Hiába mondom el mindig hogy kettőnk között nincs semmi akkor sem hagyják abba. Mégis mit csinálhatnék? Eleinte én is viccnek fogtam fel és nem is foglalkoztam ezzel, mert nem vagyok egy temperamentumos lány, de így hogy még mindig csinálják eléggé idegesítő.


16/L



2021. jan. 3. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
El kellene már felejteni ezt a baromságot, hogy ha egy lány csak olyannal akar járni, akihez vonzódik, az "felszínes". Minden párkapcsolatban elemi fontosságú a fizikai vonzalom, enélkül kényszeredett az egész. Az a felszínes, aki egyéb előnyökért összejön valakivel, aki nem tetszik neki. Ez nem így működik, hogy "Peti olyan kedves srác, hogy el kell nézni neki cserébe, hogy nem tetszik".
2021. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagy.

Nem értem a szüleid viselkedését.Már mint, hogy egyáltalán rád akarnak tukmálni egy fiút.

Más szülő annak örül,ha a lánya ebben a korban inkább a tanulással foglalkozik.

2021. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Nagyon szeretem anyát és a testvéremet és tudom hogy csak jót akarnak nekem, tudom hogy csak azért mondogatják mindig hogy biztosan jól kijönnénk a sráccal, mert mind a kettőjüket elérte már a csalódás szerelmi téren és csak azt szeretnék hogy én ne tapasztaljam ezt meg, de az se jó hogy helyettem "választják" ki a nekem alkalmas személyt.
2021. jan. 3. 15:39
 14/16 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Gyerekként kezelnek, akinek meg kell/meg szabad mondani, mi a jó. Erről pont mostanság (16 és utána) kell leszokniuk. Segíts nekik!
2021. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Nézzél ki egy rusnya lányt a környéken, és kezdd el tukmálni a bátyádra, meg egy rusnya pasast anyádnak. Csináld ugyanazt velük, mint ők veled. Amikor felháborodnak, szembesítsd őket azzal, hogy milyen idegesítő és fölösleges, amit csinálnak.
2021. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mondd azt nekik, hogy küldött képet és kicsi van neki, és azzal nem tudna kielégíteni. Sztem befogják mindketten. Akik ennyire nem értenek a szép szóból, azoknak mindig vmi meghökkentőt mondok és akk leállnak.
2021. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!