Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám a zsömlék megszállottja,...

Apám a zsömlék megszállottja, mit lehetne vele kezdeni hogy ez elmúljon?

Figyelt kérdés

Tehát mi kenyeret nem nagyon eszünk csak zsömlét vagy kiflit. Annak a megszállottja hogy "fél zsömlét nem teszünk vissza a zacskóba" hanem azt már szerinte ki kell dobni. ( Nem a szemétbe hanem van egy láda amiben a száraz, száradni való kenyérféléket tesszük ) Ha valakinek nem kell egy egész, akkor félbevágja és felét visszateszi a zacskóba. Igenám, de ha ő ezt meglátja jön ördítozva hogy "Megmondtam hogy fél zsömlét nem rakunk vissza" és egyből dobja ki a szárítósba. És akárhogy magyarázzuk nem fogja fel hogy mi a baj a gondolatmenetével. Hogy ennyi erővel 100 megvett zsömléből 50-et egyből ki is dobhatnánk.


Tehát nem arról van szó hogy megrágott zsömlét teszünk vissza. Hanem késsel félbevágottat.



2021. jan. 4. 11:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Vegyetek annyi zsömlét, amennyit félbevágva el tudtok fogyasztani. Akkor nem marad. Vagy ketten egyetek egy zsömlét.

Apád disznót nevel, hogy gyűjti a száraz pékárut?

Amúgy, de! Félreteszünk, és pl. este megesszük a vacsorához, vagy délután az uzsonnához. De még másnap is jó, ha a zacskóba visszateszi az ember.

Ez valami beteges mánia lehet.

2021. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Édesapádnál nekem ez egy rögeszmés, kényszeres rigolyának tűnik, amivel nem nagyon lehet mit kezdeni, ésszel érvelni.

Miért nem eszel meg egy egész zsömlét vagy felezitek el mindig?

2021. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk se szokás visszatenni maradékot. Nem a kés a lényeg, hanem hogy már összetaperoltad.

Egyetek ketten egy zsemlét, így nem megy kárba a fele.


Zsemlemorzsát mi nem gyártunk, de amíg nagymamám élt isten nyugosztalja, neki volt száraz kenyeres ládája, és sose akadtam fent rajta, hogy miért oda megy a maradék.

2021. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Tedd egy külön zacskóba, hogy ezt te később megeszed. Hülye egy rigolya szerintem is, de ennyivel megoldható.
2021. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Tyúkoknak és nyulaknak adjuk, meg amikor kell ledaráljuk zsömlemorzsának. De mikor még régebben fogyott a kenyér, azzal is ezt csinálta.
2021. jan. 4. 11:44
 6/28 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
74%
Megmondom őszintén, én sem szeretem, amikor a félbetépett, zsíros-vajas-paradicsomos kézzel agyonfogdosott, kilapított zsemle/kenyérdarabokat visszarakja valaki a közösbe. Ha kell később, akkor tegye el magának az ember külön vagy egye meg.
2021. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
8%
" mit lehetne vele kezdeni hogy ez elmúljon?" Más gondod nincs? Irigylésre mélto a helyzeted, ne bszd el a kötözködéseiddel!
2021. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Én azért megértem valamennyire. Ha félbe van vágva, akkor azon a felületen már szárad, nem olyan már, hiába van visszatéve a zacskóba.

Én is szívesebben eszem azt, ami nincs elvágva.

Ha te megeszed, akkor tedd félre magadnak külön. De ne a közösbe.

De ha jól értem, ezek a felek se mennek kárba, hiszen felhasználjátok az állatokhoz.

2021. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%
Menj el orvoshoz.
2021. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Apádnak igaza van.
2021. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!