Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Mi volt az eddigi legnagyobb összeveszésed a szüleiddel?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, nem lázadó tinédzser... ennek ellenére a napokban annyira durván összeveszésünk apámmal, hogy az minden eddigin túltett. Olyan embereket keresek, akiknek voltak nagy összeveszéseik valamelyik vagy mindkét szülőjükkel. Olyan veszekedésekre gondolok, amelyek tényleg nyomot hagytak bennük egy életre... Kérlek, ha nem bánjátok, írjátok le a saját sztoritokat, és hogy azóta mi a helyzet, beszéltek-e, vagy hogyan rendeztétek, ha egyáltalán...?

Mi most egyáltalán nem beszélünk, és nem tudom, hogy mikor fogunk újra. És ez a helyzet rettentően sokkoló számomra...

Előre is köszi!

(Ui. kérlek, aki csak szurkálódni akar, az máshol tegye, köszi)



2021. jan. 7. 19:07
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

De mit csináljon az, akinek az apja együtt van az anyjával, és az anyját viszont szeretné látogatni?

Sőt, ugye, mama is ott van...

2021. jan. 8. 17:20
 22/23 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat veszekedtem anyámmal. Tavasszal ordítottam vele egy alkalmával, ô is velem. Egyszerű volt a bűnöm:ugye digioktatás volt, át akartam menni barátnômhöz együtt tanulni, stb. Ne erre nekem ugrott hogy miattam meghal a család covidban, meg hogy ôt majd tömegsírba dobják, oda ne menjek haza ha elmegyek, de ha hazamegyek azonnal cuccoljak és átköltöztet apámhoz. Már könnyezve ordítottam vele, majd végül elegem lett és csak elmentem otthonról.Sírva mentem, barátnôm nyugtatott meg.

Utánna egyszer átjött nem én mentem, akkor is elkezdett velem ordítozni barátnôm elôtt hogy miattam hugyozott be a kutya, milyen szar gyerek vagyok stb... 16 voltam.


Amikor kisebb voltam olyan 5.es,akkor úgy összeveszett velem valami apróságon hogy mindenki elôtt szidott, hiába kértem bocsánatot.


Lehettem olyan 6-7 éves, Egerben voltunk ismerôs nyaralójába füvet nyírni még elutaztak. Na ott épphogy alig szólt hozzám, azt mondta csak púp vagyok a hátán, hasonló finomságok.

2021. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

16 évesen lázadó kamaszkoromban mikor először kimaradtam éjszakára.

Discoba mentünk, éjfélre kellett volna hazaérnem, de ugye akkor kezdődik csak a buli.

Tiszta ciki volt, hogy oda megyek szinte az üres discoba nyitásra 10re, és mire kezdenek jönni az emberek, én hazamegyek.

Úgyhogy maradtam kb háromig, 4 körül estem haza. X

Ennek 20 éve, nem rohangált minden tini mobillal, nem tudtam szólni miért nem jövök.


Anyám az ajtóban össze-vissza tépett pofozott, rendesen megijedtem tőle, pedig soha előtte se utána nem kaptam.

2021. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!